IMR - Rakovica

Jer cena od 14.500 e( sa subvencijom ili bez) za imr 65 dv ili 76 dv ?
 
Pozdrav Kolege

Mozda glupo zvuci ali zanima me koji Promjer Ø su na topligu od Rakovice65 i na rukama!
Koliko me Pamet sluzi oboje su Kategorije 2 ali nisam siguran a moja rakovica je daleko da izmjerim.
A zelim pripremiti bolzne itd da pravum preko bozica korpu za nju kad odem kuci?
trebalo bi biti f.25.
 
Moj komsija je cekao oko 3 meseca,sto i nije strasno,traktor se pokazao skroz ok samo sto njego nema dv



Ni ovaj traktor ne bi morao da bude komplikovan,samo je malo ulepsan,i kad bi se neke sitnice promenile to bi bio pravi hit,a ni cena mu ne bi bila visoka

Ovu Rakovicu bi kupili u Vojvodini jedno 20 ljudi,ostali nebi jer imaju gadjenje prema Rakovici.Juzno od Save i Dunava bi tesko imala musterija.Bolje je ovako,ovo sto prave proizvode u hiljadama komada i imaju kupce.
 
Jer cena od 14.500 e( sa subvencijom ili bez) za imr 65 dv ili 76 dv ?

to ti je cena sa subvencijom,sad koliko mi se cini da je poskupela a i vise nemas subvencija na mehanizaciju ,jer en znam da li je to cena sa ili bez kabine,moja r 76 dv bez kabine je izasla 13 000 e (sa subvencijom) + kabina 1500 e koju sam naknadno ugradio

Ovu Rakovicu bi kupili u Vojvodini jedno 20 ljudi,ostali nebi jer imaju gadjenje prema Rakovici.Juzno od Save i Dunava bi tesko imala musterija.Bolje je ovako,ovo sto prave proizvode u hiljadama komada i imaju kupce.

Mislim da bi bilo kupaca ako bi bila privlacna cena,a bila bi sigurno,a i ne bi bilo loe da je imaju u ponudi s obzirom da su je vec napravili kao prototip
 
Napisao sam vec jednom otkaci mi se zicica sa kontakta i padne na sajlu obrtomera,napravi spoj i zapali je... Onda sam ja doveo elektricara da ucvrsti celokupnu instalaciju i da je malo "dotegne" i sredi ,sav materiijal sa novom sajlom obrtomera me izasao ukupno 1 100 din,a ruke 1000 din ali sam zato sad siguran da je sve ok
 
Uf dobro si prsao... Ja nisam imao problema sa time,ali valjalo bi ugraditi sklopku mase jer ako se nesto ne daj boze desi dok skines poklopac pa da stignes do kleme moze biti kasno...
 
Ovaj covek kod koga sam kupio kaze da je maxsimalni minimum 60KS. A ja ove godine prvi put radio silzu ja sam prezadovoljan secka lucerku na duzinu od 3-5cm.
 
Pozdrav Kolege

Mozda glupo zvuci ali zanima me koji Promjer Ø su na topligu od Rakovice65 i na rukama!
Koliko me Pamet sluzi oboje su Kategorije 2 ali nisam siguran a moja rakovica je daleko da izmjerim.
A zelim pripremiti bolzne itd da pravum preko bozica korpu za nju kad odem kuci?

Po standardu, za kategoriju dva na gornjoj polugi (toplinku) prečnik osovinice (klina) 25,5mm a na donjim polugama, prečnik rukavca oruđa (bolcna) 28,7mm.
Ako praviš bolcne još jedan podatak bi možda bio bitan a to je odstojanje otvora za osiguranje a ono je 49mm opet po standardu a prečnik otvora 12mm.
To u sve standardne mere za kategoriju dva a nikad nisam merio da li je zaista tako, moraću baš proveriti kad malo otopli iako je to nešto što bi morali poštovati.
 
Neznam da li su sposobni, uglavnom kad sam ja hteo da kacim za rakovicu oni kazu da su kacili i kazu da traktor pusi kao industrijski dimnjak i hoce da se ugasi, moja rakovica samo zuji...:pcelac::
 
Nazad
Vrh