IMR 120 -135 turbo menjac ZF T- 3445 i motor, odrzavanje rezervni delovi i servis

O gle vlasnik one aždaje se javio.Pa za 10000evra ni ne možeš naći dobro očuvanog rusa te konjaže.Ako je tako kao što kažeš vredi sigurno 12000evra bar nama koji smo radili sa takvim traktorima.Meni su svojevremeno za komplet repariranu R120 tražili 13000evra.Bio je odrađen motor,menjač,kvačilo i naravno kabina i nove kompletne maske i ostala limarija.Jedino su joj gume bile lošije nego tvoje.U tom momentu nisam imao para ali se i danas kajem što je nekako nisam uzeo.
 
ubacicu slike uskoro... :)...ma vazno da su joj motor i menjac u dobrom stanju,.pa to ti kazem,uradim sve zivo na njoj, kostalo me mnogo para, . kad je bila kupljena bila je kao grob.. pa lepo sve na beton...menjac radjen, motor puna generalna,znaci novi klipovi,stubline,lezajevi... ma komplet...rezervoar mi pravio probleme,pa ajd od prohroma...:),,,samo materijal je bio tada oko 700 e..+ ruke...itd...kupio holset turbinu..glanc nova...ja sa njom orem 3 brazde..mada moze 4 ali to nije pravo oranje,ipak kod nas je zemlja malo teza...spremam sa 5.5 metra spremachem...samo je to radila kod mene...ajd ukupno da kazem 250 radnih sati godishnje..
 
ubacicu slike uskoro... :)...ma vazno da su joj motor i menjac u dobrom stanju,.pa to ti kazem,uradim sve zivo na njoj, kostalo me mnogo para, . kad je bila kupljena bila je kao grob.. pa lepo sve na beton...menjac radjen, motor puna generalna,znaci novi klipovi,stubline,lezajevi... ma komplet...rezervoar mi pravio probleme,pa ajd od prohroma...:),,,samo materijal je bio tada oko 700 e..+ ruke...itd...kupio holset turbinu..glanc nova...ja sa njom orem 3 brazde..mada moze 4 ali to nije pravo oranje,ipak kod nas je zemlja malo teza...spremam sa 5.5 metra spremachem...samo je to radila kod mene...ajd ukupno da kazem 250 radnih sati godishnje..
Da li je fabricki dosla sa tim motorom i kako je resena spojnicka i kvacilo??
 
nemam pojma, imala je motor na sebi kad sam je kupio od zadruge. upisan je u saobracajnu. a spojnicka je menjana sigurno, kvacilo je ostalo isto.kad smo menjali lamelu i druk lezaj uradili smo da na druk lezaju postoji mazalica, da traje duze,..stavio sam nove slike u oglasu.. e da ona je imala hidraulicno kvacilo,kada je bila nova,sad je mehanicko,,,sada je u kabini jedna papuchica viska..:0
 
meni jedan majstor rekao tako, a kardan nikad do sad nisam ni ukljucivao...samo orem i spremam sa njom.. CVEJA Po- ti imas isto rakovicu ?

- - - - - - - - - -

meni jedan majstor rekao tako, a kardan nikad do sad nisam ni ukljucivao...samo orem i spremam sa njom.. CVEJA Po- ti imas isto rakovicu ?
 
Nisam stigao da ga nabacim pa stoji tako vec cetri dana ,ako me nebude mrzelo upalicu ga sutra na betonu bice video
i69g87.jpg
 
Nacicemo ga negde neverujem da su mogle da ga pojedu,a nema mi ni pecurke sto ulazi u malu bregastu pa sam stavio privremeno poklopac. Cudo kako moji kerovi vole aluminijum!
 
Stvarno vredi 8000e?!Pa koliko onda vredi ova kad je placena 8500e ?A vidi se velika razlika u odrzavanju!
ifotki-3.jpg

dsc00478.jpg
 
Nazad
Vrh