Igrice koje igrate a nemaju veze sa poljoprivredom

FSX симулатор и одличан мод А2А ВоП3 п-51д мустанг... и скин који сам ја правио пре више од две године...
3.jpg
 
Vesti sa fronta:

IS 4 skoro istrazen, fali 17 000tak xp. Skuplja se srebro za kupovinu istog. ST 1 naravno ostaje. Malo sam izgubio volju za 10kama zbog preterane upotrebe zlata i idiotskih timova u random bitkama. Busenje IS 7 sa XX metara u neiskosenu, po PS u postavljen gornju plocu... mislim bre doklen

Izdao rusku liniju:
Kupio i istrazujem amx 13 75, priprema za 13 90. 13 75, nema oklop ni top, zavlacenje po coskovima i lesinarenje
Kupio Chaffija da malo vezbam spotanje, a svi hvale m37 i buldoga pa ko velim aj da vidim ... Inace istrazivanje stjuarta mi je teze palo nego istrazivanje zadnjeg topa za T54 :)
Povratak majci Rusiji:
kupio IS a na popustu za vikend. Jbga najinteresantnije su borbe u 5-6-7 nivou, na KV 3 imam dve zvezde, provod zagarantovan jer uvek ima vecih "nobova" od mene :). Razmisljam da mu stavim posadu sa KV 13. Isti me smorio, isto MM ko i IS ali top slab. IS ipak ima i brzinu i udarac sve do 9tog nivoa.

LTTB biser ali t54 LW nista posebno. Inace T54 i obj 140 skupljaju prasinu. Obj je zlo tenk ali mi je ping oko 180-200 pa se samo bez veze nerviram ... a skupo jbga.
 
Jel neko skidao novi GTA sa nekog torenta,a da je taj GTA ispravan?
Mislim da nije bagovan i te decije bolesti sto su najavljivali za njega.
 
Ja za to koristim Crnu berzu, jer na tom sajtu su proverene stvari. Veliki plus za serije i filmove je što moraju imati prevode, a igre su proverene i nema zezancija previše.
 
Jel neko skidao novi GTA sa nekog torenta,a da je taj GTA ispravan?
Mislim da nije bagovan i te decije bolesti sto su najavljivali za njega.
To druze mora pratiti po gemerskim forumima, jer ce ti oni reci koji valja
Mada inace bagovi vecim delom imaju vezu sa verzijom i kad izadje nova igrica zna da ima dosta bagova - sto posle resavaju pecevima
Koliko sam upucen taj zadnji GTA bas hvala da je optimizovan i da dobro funkcionise.
Pazite provereni torent je ona koji je najtrazeniji i koji ima puno skidanja
Evo vam link koji pretrazuje bas torent sajtove torrentz.-- eu
 
Trenutno sam na PS4 na Assassin's Creedu Syndicate.
Na PC Euro truck 2 i LS15, kolko uspijem sve polovit i ne puno baš.
 
Jel igra neko Survarium krenuo sam da skidam samo zato sto je pravila ekipa koja je napravila STALKER serijal(najbolje igre koje sam u zivotu igrao).
Koliko vidim da je u pitanju samo multiplejer.
 
Crna betza je forum i tu se postavljau torrenti, popularan jer je obavezno da se uz svaku seriju, film ili dokumentarac postave i prevod.
 
Nazad
Vrh