Hidraulicni cilindri,delovi i održavanje

Зоран

Član
Učlanjen(a)
1 Feb 2015
Poruka
290
Ја сам убацио предњи амортизер од Ладе стандард, на седиште од ИМТ 549. Преправио сам (прилагодио) ослонце, и држи већ 15-так година.

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
3.005
Grunt moj savet samo drugi priključak. Namenjao se i mlaz i fadip, sve golo g. I to za dve sezone tanjiranja sa vučenom tanjiračom, plafon sve ukupno 20 kj puta 2. Od kada su uzete faster italijanske ni da curne ni da blokira.

grunt

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2009
Poruka
7.322
Која је цена худрауличних црева по метру црева за киповање на приколицама,са холендерима наравно да знам од прилике да ме боранија не дере?

Sava21

Član
Učlanjen(a)
15 Nov 2010
Poruka
2.611
Pozdrav ljudi.Trebao bih da sredim cilindar hidraulicnog volana na imt 560.curi ulje na njemu.ne mnogo ali curi.da li ga moram nositi nekom strucnijem ili mogu i sam to da izvedem?i jel zna neko gde ima proverenih setova za reparaciju?nasao sam u NS neki za 1800 din.ne znam kakvog je kvaliteta.

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.709
To nosis negde kod hidraulicara.
Ja i drug smo otvarali neke male jednosmerne, to je prosto, jedna gumica ima i lako se zameni.
I sad imam dva dvosmerna treba da nosim kod majstora.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

Sava21

Član
Učlanjen(a)
15 Nov 2010
Poruka
2.611
Gledao sam nekog na YT radi sam.na torpedu.ne izgleda kao Bozje slovo.imam ja u selu dobrog hidraulicara al ne moz ga navatati...

dukej

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
6.756
Ja bih ti preporučio da ga odneseš u Temerin kod majstora za hidraulične cilindre. To ti nije daleko...

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
3.624
Da li je neko rastavljao ovakvu brzu spojku i kako? Vlazi ulje gore kod navoja(tu gde je ova crna gumica),a nije na sastavu creva i spojnice.

dusanboss

Član
Učlanjen(a)
17 Jun 2014
Poruka
269
Vrh