HHO sistem (gas)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ta voda iz hho ni iz get procesora nikako nemoze da dodje do elektronike jer ima svoj rezervoar...Jedini je problem zato sto kompijuter pravi smesu goriva i vazduha a ti mu naknadno dodajes goriva pa pobrljavi...
 
To znači da je svaki vozač koji vozi vozilo sa tim uređajem potencijalni bombaš samo ubica. :sta: Ili grešim!
 
Gresis.Iz tog razloga dobijeni gas se nesakuplja, nego se odmah iskoriscava.Inace da se skuplja i da nedaj boze dodje do neke varnice razneo si auto.A u ovom slucaju (da ne sakupljas nego ga odmah iskoristis)cuje se pucan kao kod petarde i nista se nedesi,ali verovatnica da ce se to desiti je 0.01 %
 
Isao je apn i na plin to najbolje zna S.Pisarov i ubrzo je crko ali sam dokazao da moze da radi.Verovatno ce tako biti i sad ali zrtvovacu se :D
 
Gresis.Iz tog razloga dobijeni gas se nesakuplja, nego se odmah iskoriscava.Inace da se skuplja i da nedaj boze dodje do neke varnice razneo si auto.A u ovom slucaju (da ne sakupljas nego ga odmah iskoristis)cuje se pucan kao kod petarde i nista se nedesi,ali verovatnica da ce se to desiti je 0.01 %


To mi se malo svidja kod ovih pokusaja jer ne drzis bombu u gepeku kao plinsku bocu... Ne volim automobile na plin.. A sto se tice dvotaknih masina nemogu one da rade bez mesavine..:ppozdrav:
 
imao sam pec u radionici na naftu ali mesto nafte sam sipao ulje i dodavao preko kapaljke za infuziju vodu
preradjeno ulje sagoreva normalno a kad kapne voda onda poludi vatra,treba obratiti paznju da voda kaplje a ne da curi jer bi sve izgorelo od temperature
slikat cu sutra i postaviti slike jer ja je nemam vise ali ima je komsija mehanicar:osmeh:
 
Znao sam ja da ce da crkne ali sam se opkladio sa drugom da ce da radi...On tada nije imao podmazivanje,ali sada kada dodajem vodu u gorivo ima velike sanse da motor prezivi jer neusisava samo vodu vec jako malu kolicinu vode.
Neznam dali ste znali da sve sto gori u sebi mora da sadrzi vodu.
Naucnici si iz benzina izvadili svu vodu i on je postao nezapaljiv.
To je za one koji nisi pogledali do kraja video koi je postaviio Kremator
 
Poslednja izmena:
Nek oni samo izvade vodu iz benzina kad kupim na pumpi,pa da mi prodaju cist benzin i ja bi bio zadovoljan.
 
Ljudi srecan Boyic svim pravoslavcima, verujte da nismo verovali da ce da lomi cesnicu miodrag kolko se ygano oko ti gasova! al ya divno cudo sad se poveyo sa jednim elektricarom koji je malo smeten covek i veruje u njegove (vode) i iy tog rayloga mi mestani ulice Vukice Mitrovic moyda i nedocekamo Perece ya sv. Savu! :ppozdrav:
 
Ja sam isto u fazonu da se sprdamo ali nemojte zbog moderatora :D
zakljucace mi temu.
imali jos neko pozitivna iskustva sa vodom ?
 
Brtate rekao sam ti da se nezajebavas,pricamo ozbiljni.Koga ove neiteresuje nekao ide sa teme i neka smara nekog drugog...:sta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh