Herbicidi u suncokretu

To i ja razmisljam. Obican listego je jeftiniji,pogotovo sto ima raznih generika. Ove godine nema paketa,kupuje se samo seme,pa mislim da je glupo bacati pare na listego pro.
 
Necu sledece godine koristiti klomazon pa nzm sta da je,nit suncokret ,nit psenicu mozes posle soje,jeb... ti herbicid i koji sam ga kur... koristio.
 
Ti si pitao čime se može prskati a da nije TBM, ja ti rekoh. Koristio sam ga prošle godine ali u turbo dozi i uradio posao.
 
Ja bas mislio da uzmem TBM za prskanje, jer su ga svi hvalili kako je dobar. Mozda onda original expres i nije skup...

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Uzmeš Flame od 100gr pakovanje u Ns Agro ako ih imaš u blizini. Cena je 1000 i neki dinar, a radi posao. Dok su ostali malecko pakovanje 500-600 din. Barem je tako bilo.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja bas mislio da uzmem TBM za prskanje, jer su ga svi hvalili kako je dobar. Mozda onda original expres i nije skup...

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
Mozda treba ici sa jacom dozom, tipa 40g a ne 30 kao sto je preporuka. Palamida i cicak su reagovali, štir ni da dirne..
 
Mozda treba ici sa jacom dozom, tipa 40g a ne 30 kao sto je preporuka. Palamida i cicak su reagovali, štir ni da dirne..
Ja sam prskao dvake godine sa 35gr/ha i bilo je ok. Radio sam sa cerealisom, gringom... Ove godine uzmem Detektor, ono je strasno, morao sve da uradim jos jednom kasnije.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh