Herbicidi u suncokretu

Posejao sam suncokret pre tri dana, na parceli ima ogumaka palamide. Čime to oprskati pre nicanja?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Koja je dobra doza? Biljke nisu velike uopšte, ali bih da rešim to

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Palamida je đubre os korova, ja ne bih štedio na totalu....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Može li preporuka za prskanje na crno ?
Htio sam ići mont + terbis + racer, ali racer tj. Flurokloridon je kod nas zabranjen i ne može se nigdje naći. Htio bih probati bez prskanja preko lista, da vidim razliku u prinosu, ali do sada mi ni jedna kombinacija nije ostavila čistu parcelu, i baš sam htio probati ovu kombinaciju ali ipak ništa od toga

Unaprijed hvala
 
Jel može Bacardi da se prska sa Listengom i obrnuto jel može Neoma da se prska sa Listengo Pro (baš pro, ne plus)? Znam šta je pravilno za CL i CLP a koja je štetna ako se radi ovako?
 
Ово про не знам шта је (знам за плус). Углавном, ови са плус могу да се прскају и са обичним листегом и са овим плус а обрнуто не може, то је званично, нисам пробао тако да не знам шта би било ако бих обичан клирфилд опрскао са плус хемијом.
Сад читам за листего про: има 50г/л имазамокса и користи се за цлп хибриде, бакарди је цлп, дакле за њега је намењен.
 
Poslednja izmena:
Da, to je ok, a jel neko radio Neomu, koja je Clearfield, sa Listengo Pro? To bi značilo da ne može....al ako je samo jača doza imazamoksa umesto 40g/l kao kod Listenga,jel moguće da 50 gr/l za Pro napravi kuršlus....
 
I ja sam njega uzeo, isto cu 1L po jutru. Hteo sam focus ultra, ali ove godine je bas poskupeo oa sam ga preskocio.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Sasacre, Listego Pro ima jače okvašivače od običnog Listega i Pulsara, pa zato bolje deluje, a ne zbog tih 10 g aktivne materije.
Nisam čuo da je neko bio hrabar da proba Listego Pro ni u Neomi ni u lucerki.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh