Herbicidi u soji

Da li je za ambroziju dovoljno : 2li Savazona+0.3lit rampe + eventualno simphony ili harmoni sve to po Ha ili je bolja ista kombinacija samo umesto 2lit Savazona da ide 1lit Savazona + 1 lit Coruma ?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Kombinacija sa Rampom je sigurnija.
Mislim sigurnija po resavanju ambrozije.
 
Mozda u kombinaciji sa nekim drugim herbicidima dopunjuje efikasnost suzbijanju sirokolisnih korova.
Sam preparat mislim da niko nije cak ni probao da vidi efikasnost delovanja.
Svi ga koristimo u miksu, a pre svega zato sto je jeftin, bar tako stoje stvari sto se mene tice.
 
Ne,radi ga Dinox,Banvel,Pulsar...To je budza za suzbijanje u soji.
Harmony je tu da malo dopuni neki korov,vise je zbog Chenopodiuma(kerece grozdje).
 
Da,da sam znao za pulsar ...isao sam sa Listego 0.8 plus harmony 8gr prvi put,i dosta je propusteno cicka,a zemljisno,tj max51 nije nesto uspeo....bilo je hladno,bilo je i suvo,nzm.Sad za drugi split spremam litru corum,litru bentazon,0.15-0.2 klomazon i mislio sam dodati harmony 5gr ,isao sam tu dozu tako 2019-te 8+5gr,nije soji falio ni ocin,po hektaru doze.
 
Cekaj , nekad se ovde dosta pricalo o maxu u soji kasnije , ne na crno a sad niko to ne spominje ? Zastitarima kad pomenes vataju se za glavu . Znam da bas bas spali soju ali sto vise to nenpominjemo?
 
Da Banvel,jbg puna memorija pa malo prebaci ;).

Mindjusar je radio sa Pledge,bilo je gadno za oko ali ne mogu se tacno setiti prinosa,travu je spalio,vrati malo ovu temu u rikverc.
 
Видећемо ових дана кад просуши...обзиром да се опорави од плејџа можда ће и од мале дозе Дикамбе или тербутилазин🤣Не покушавајте ово код куће😂
 
галеникиним ритмикс плусом први пут 0,5лит/кј + 5гр симфонија други пут исто само додајем 0,5-0,6лит/кј савазона ако устреба
 
Nazad
Vrh