Herbicidi u kukuruzu

Mislim da to nije ništa preterano sa doziranjen a i radjeno je u dva puta u dužem vremenskom periodu , nije dobio odjednom ta je dosta bitno
 
Poslednja izmena:
U ponedeljak sam sav kukuruz prskao sa Talisman, Skaut i Rimex, Adengo je do skoro držao čiste njive, sada krenuli korovi kao ludi. E sad pitanje imam jednu njivu u koju nisam stigao da odem dok nisam sada išao da prskam, sirak je do kolena. Posle koliko dana nakon ove kombinacije ga mogu poprskati sa Laudisom ?

Sent from my SM-A155F using Tapatalk
 
Prskao sam kukuruz pre tri nedelje sa siranom, nije uništio sav sirak. Jel smem sada sa motivel om? Hvala
 
Silom neprilika sam morao da posejen nesto kukuruza na repiste.
I kukuruz na nekim mestima nikako da krene.
Ima visine 20cm a veci deo njive je i 70cm

Dacu mu speed for corn da vidimo ima li vajde
 
Jes da je tema herbicidi u kukuruzu al kad si se već dovatio totala,i on je teško sranje...pre setve kukuruza sam prskao totalom i matonom,širokolisni su se dezitegrisali,pola sirka preživelo...total više ni ne peni ko nekad..inače flaše od hemije nikad se lakše nisu ispirale,a mi muku mučimo sa korovima ko da ne znamo da prskamo,kao tobož sve rezistetni korovi,nije nego...mislim da nam uvaljuju do jaja razblaženu hemiju...
Eno ni hirošima nije uspela, do prošle godine posle nje ostajao beton bogte...
 
Meni je Hirošima plus Bonaca 0.8 po ha odradila super. Dikambu nema potrebe koristiti i po meni je treba zabraniti. Komšije mi uništili soje sa dikambom. Na nekim parcelama neću imati zarade , Otela mi je dikamba.
 
Nazad
Vrh