Herbicidi u kukuruzu

Kao što sam ranije rekao ne preuzimam zasluge za recept jer je isti nastao uz pomoć članova ovog foruma, ličnih iskustava i eksperimentisanja.Recept je javan i stvoren iz razloga da pomogne svakome ko hoće da ga upotrebi na svojim parcelama ne bitno da li je to član foruma ili nemi posmatrač, dostupno mu je.
Samo sam se našalio.Jer su u pitanju kineske aktivne materije.Na osnovu toga sam napisao.
 
Sta konkretno hoces sa njim da postignes ? Moze slobodno ali nema potrebe da ide ona doza koja pise na flasi, msm da pise 1,2 l/h, ali opet to zavisi sa kojim korovima imas problem, da li je nikosulfuron dovoljan.
Promašio sam krajnja dva reda sa Adengom pa je tu botanicka bašta... Ima palamide. Dodao bih slavol a imam siran od prošle godine pa da ga iskoristim.
 
Obilazeci atar tacno se vidi koja njiva je radjena površinsko a koja dubinsko špricanje,sad posle špartanja njive su približno i slicne ali će se sve odraziti u rodu.
 
Imam sirka tri reda do komsije bas dosta.Dobio je u 5 listu nikosulfuron+rimsulfuron, ali samo ga je malo stopiralo. Dal bi pomogao Ekvip da ga sad oprskam. Kukuruz gura 8 pero.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh