Herbicidi u kukuruzu

ja sam moja 4 jutra oprskao bez herbicida divlje svinje izvadile 90 posto,juce presejan suncokret a sad boze pomozi
 
Upravo stigao kući sa prskanja. Prskali adengom. Pre nicanja išao total 2 l/kj sve izgorelo sa potrošnjom vode 50 l/kj. Isto toliko i sad sa adengom...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ja strnjista totalom prskam sa oko 90l/ha. Tad bar moze da se izabere dan bez vetra, dizne dvojke.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Da ali tvoja je noseca a moja je vucna,al opet tvoje njive su spremne bas ekstra ,ravne kao aerodrom,moje bas i nisu
 
Dizne IDKT 3, a pritisak oko 2,5. Mada reći će preciznije.
Slično i ja idem, mada zavisi od parcela...
Da nije pisao za ove male količine, koje primenjuju mindjusar i jos jedan član ( baderljica, mozda sam pogrešio neko slovo), pa je krenuo I on, ne znam dal bi nas primenjivao u sve kulture. Totalisao sam sa 50l/kj, i zavisno od parcele ostale kulture prskao sa 80l/kj, a od prošle, ili pretprošle sa 80-100l po ha.

@mixer87kac, zaštitu u cvetu si pisao da ideš sa nesto vise vode (oko 120l/ha,cini mi se) sa diznama IDK, a za ove IDKT? Meni zbog lisne mase, nekako bolje izgleda sa nesto većom količinom, od 80-100l/kj Klas bude bolje okupan, a spusti se do donje lisne mase.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh