Herbicidi u kukuruzu

@mityoo
Pretpostavio sam :osmeh: To je dejstvo Laudisa 1l/kj. Kukuruz prskan u uzrastu od 8-9 lista.
 
Ne znam da li pise da suzbija ili ne. Na toj njivi koju sam sliku okacio, ove godine je ponovo kukuruz i zubace ima neuporedivo manje. Kada budem u Staparu slikacu da vam dokumentujem. Takodje jedna druga njiva koju radim ove godine prvi put je puna zubace koju sam prskao istom kombinacijom, videcu rezultate kada odem u Stapar na lice mesta.
 
Šta suzbija podivljali suncokret u kukuruzu, bio je neki eksperinent pa baš nije uspeo mora da se prska ponovo, kukuruz ima 6 listova.
 
Ima samo suncokreta, prethodni gazda je pre dve godine pola pokosio a pola prosuo po njivi.
 
Lalo na prethodnoj strani je vec pricano da moze i da je to radjeno sa Laudisom,lepo sam pitao sa cime jos moze da se radi.Ne razumem zasto tvrdis nesto ako sam u to nisi siguran!
 
Lalo na prethodnoj strani je vec pricano da moze i da je to radjeno sa Laudisom,lepo sam pitao sa cime jos moze da se radi.Ne razumem zasto tvrdis nesto ako sam u to nisi siguran!
A da li si ti citao malo starije postove?
Sumnjam.
Jer da jesi,procitao bi da je zubaca jedan od najtvrdokornijih korova i da je jako zeznuta za unistavanje.
Laudis nju mozda samo malo zaustavi,ali da je unisti,njet!
 
Ništa je nemože potpuno uništiti u kukuruzu , i Equip i laudis će je zaustaviti . Možda je najjače što možeš uraditi dobro špartanje pa zagrtanje. Ali i nije ona toliko opasna jer neide mnogo u visinu.
 
ove godine sam prvi put koristio Laudis-a, i moram reci da me je jako iznenadio poceo da beli i sirak iz rizoma i sto je jos interesantniji imam zubacu na kraj njive u putu i njega je jako pobelio , videcu na kraju dali ce ga totalno unistiti!?
 
Nazad
Vrh