Hattat

2010 kada su bili povrcaji. Zapadni traktor od 100-110ks se kupovao kada se preracuna po ceni rusa 1025 ko je dobio povracaj i pdv nazad. To je najbolji moguci nacin bio da se kupi traktor. Sledece godine mi mirise da ce biti slicnih uslova.

Kada si rekao Sledece godine, da li si to mislio na 2014 ili tek na 2015....? :osmeh:
 
Ahaha! Na 2014 sam mislio. :osmeh: I dalje u glavi mi je 2013. treba malo vremena dok se priviknemo.
 
2010 kada su bili povrcaji. Zapadni traktor od 100-110ks se kupovao kada se preracuna po ceni rusa 1025 ko je dobio povracaj i pdv nazad. To je najbolji moguci nacin bio da se kupi traktor. Sledece godine mi mirise da ce biti slicnih uslova.

2010. se znalo koliko-toliko da će biti konkurs i povraćaj 40% sredstava i mnogi su odustali (bar u mom okruženju) jer je neko lansirao budalaštinu da ne treba žuriti sa kupovinom jer će sledeće godine (mislili su na 2011.) biti povraćaj 50% !!!!!!!!!!
A dogodine bila mauna a ne povraćaj i to od 50%
 
Pa najbolje da im drzava dotira 100% onda bi svi kupili:osmeh: 40% je vise nego korektno za drzavu poput Srbije.
 
Evo koja nova slika, da malo osvežimo temu...

attachment.php



attachment.php


attachment.php
 
ma salim se,jer odmah cu da mu menjam točkove i napravim neke prepravke oko elektro instalacije jer ću da kačim kamionsku jastučarku za njega
 
Taman pomislih da te neko od Sapcana obucio, mi ovde smo strucnjaci za sklapanje luksuznih kola i dzipova, naravno iz delova.............:osmeh:....:haha:
 
Nazad
Vrh