Hattat

Da li ja grešim ali meni se čini da su Arma trac ,Erkunt i Hatat jedan te isti traktor :sta:
 
ArmaTrac i Erkunt jesu isti, ali Hattat je potpuno drugi traktor.Jedina sličnost im je motor, Perkins, ostalo je drugačije.
 
Hattat je najozbiljniji traktor iz Turske, dovoljno je reci da se u Fabrici u Cerkezkoju proizvodi i Valtra A serije, po koji model MF-a... Bio, video, odusevio se.
 
Kolega čestitam na kupovini, nek je sa srećom i da te mašina dugo služi. :ppozdrav:

Negde sam ranije pročitao članak na netu da su iz John Deere-a pregovarali sa fabrikom iz Turske koja pravi Hattat i Valtru A serije da se počne proizvodnja nekih serija John Deere-a u toj fabrici. Jel zna neko nešto o tome, ima li tu istine?
 
Znači ipak ima istine u tome...Opasni ovi Turci nema šta. Ukoliko se ne izbezobraze i ne podignu cene, za koju godinu će predstavljati ozbiljnu konkurenciju renomiranim brendovima sa zapada....
 
jos da stignu distancijali za prednje točkove i odosmo u utorak da probamo mašinu,dosad smo napravili 15 sati :osmeh:
010.jpg

011.jpg
 
Retko kad koja fabrika pogodi da ide tačno 2 metra,ko da im je to sveto pismo da proračunaju jednom za sva vremena.Šta im znači da ide na 194,197,202,itd....neznam.:ppozdrav:
 
čekali smo neke distancijale od neke firme iz Šida,već sam mislio da ih nikad neće ni napraviti koliko se to otezalo
ipak su danas stigli i odmah smo išli da probamo:ppozdrav:
 
metaloobrada marinković
0638627175
solidno urađeni od otprilike 15 cm. sa svojim brenzonima
slikat ću sutra
 
Soja dobra,traktor dobar,prskalica dobra još da majstaor zatvori zadnji prozor i ne udiše otrov jel ima uslove da radi kako treba i biće sve po PS-u.
 
Nazad
Vrh