Gume

Uzimaj cultor i gledaj da je zuta linija preko gume.Ako nije ne uzimaj.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Gledao sam nove gume za kombajn i u ponudi je Voltire Belsina Norton i Ozka malo ima razlike u ceni koji je bolji od ovih ili ako neko ima predlog. Dimenzija je 800/65 R32
 
Od 15.5-38 guma sta odabrati, voltajer, ozka, kama, beshina... ? Cene su od 36.000 do 46.000 dinara. Ozka su sa 12 platna ostale su sa 8
 
Belshina ni pod tackom razno,ja cu morati pre vremena menjati zadnje jer pojavljuju se neke pukotine sa unutrasnje strana do obruca felne ...A prednje sam menjao,dobro i izlizale su se,ali brate mili ispucale sa unutrasnje strane kolko neces,nikad vise belshina,ni da je pogledam.
 
Mislim da su Belshina jedine radiljalne, ja sam Belshinom zadovoljan, sad su stigle za zamenu fabrička ugradnja 2004 godiste, traktor ce uskoro 6000 sati, sejalica, prskalica, p.t. drljača, sve preko 1200kg teško. Ne znam da li bi ove druge marke toliko gurale i kako podnose vece terete?
 
Kad zavrsim prolecne radove pa cu da vidim sta cu da uzimam. Coltur sam stavio na Z142 prednju, par godina ima, bukvalno je kao nova sad kad se pogleda, mislim da sam je 2016 montirao
Vidim ima i Mitas za 56.000 dinara
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh