Gume

Gde mogu da nabavim dve felne 17.5 sa 5 rupa za IMT prikolicu jednoosovinku? Vidim da ih ljudi imaju na prikolicama, kažu da su ih kupili sa njima. Ne znam da li su fabričke ili pravljene. Stavio bih veće felne zbog toga što mi teži tovar od ~ 3,5t zadaje probleme u vidu pucanja zbog cepanja unutrašnje gume po obodu na mestu gde se spoljna guma deformiše pod teretom.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Felne na otpadu kad vidis da ima manjih kamiona, tu ima felni.
Mozda nadjes sa sve dobrim gumama.
Felnu ti prepravi strugar, ni jedna fabricki prikolica ranije nije dolazila sa tom dimenzijom.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Gde mogu da nabavim dve felne 17.5 sa 5 rupa za IMT prikolicu jednoosovinku? Vidim da ih ljudi imaju na prikolicama, kažu da su ih kupili sa njima. Ne znam da li su fabričke ili pravljene. Stavio bih veće felne zbog toga što mi teži tovar od ~ 3,5t zadaje probleme u vidu pucanja zbog cepanja unutrašnje gume po obodu na mestu gde se spoljna guma deformiše pod teretom.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
Imas na kp a i na fb se reklamiraju....gotove prepravljene
 
Imamo ih oko 4 godine na MF .Ne znam kakve su ali koriste se bez problema ,ne troše se ,ne pucaju ....Da li su meke ,udobne ...??To ne mogu da odgovorim .Meni svaka guma jednaka.
 
Meni je vulkanizer preporucio ozka. Kaze jedan njegov komsija ih stavio na dzona prednje a koristi kasiku I dve godine nema problema. Ja sam kupilo zadnje ozka ali pre 3-4 meseca pa ne mogu da ih preterano hvalim, ali se ne zalim za sada
 
Trebaju mi gume za kombajn 18.4-26, i prve za traktor 11.2-24, sta kupiti? Neka iskustva sa Alliance gumama?
 
To uopste nije jaka cena za Alliance. Kod nas toliko kosta turska Ozka.
Inace juce mi stigle Ozka 460/85 R34 za traktor. Na oko deluju bas dobro. Cena nesto manje od 86.000 din. Videcemo kako ce se ponasati u radu.
 
U dilemi sam sta uzeti, prva opcija mi je Alliance, u razmatranju su jos Kabat i Bkt. Ne planiram prodavati ni kombajn ni traktor…
 
Nazad
Vrh