Gume

Video sam garanciju od 8 godina, nisam video nigde toliku. Ali kao sto rece kolega, sa garancijom uvek vrdaju kad nesto bude, vise sam za neko licmo iskustvo sa njima ko je imao

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Imam ih na traktoru.Zadnje BKT pa sam skoro uzeo i prednje BKT, dobio sam tu famoznu garanciju.U pitanju su radijalne gume, tubeles varijanta, zadovoljan sam.
 
BKT su fabricka ugradnja na malom Landiniju serije 2... Za sad je proslo prekratko vreme da se o njima sudi, ali ne verujem da bi ih ugradjivali da nemaju bar neki kvalitet
 
Šta preporučujete za kupovinu 14.9-28. Češki Mitas 34000 dinara ili Ozka 30000 dinara.
 
Dobra je ozka, ja je imam na oba traktora...Samo sam ja na Zetora stavio 16.9
 
Kakva su iskustva sa BKT gumama, trebqju mi za prednju vucu na kinezu. Petlasove su mi trajale 2500 sati i zadovoljan sam, ali takve ne mogu da nadjem vise. Dimenzija 8.3 24 je bas retka, nije neka ponuda za njih.

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
Ja ih stavio na fergu i nisu baš nešto po mokrom.
Taurus je bolji za klasu.
Meni nisu ispunila očekivanja žao mi što ih kupio
 
Ja sam ih narucio posto nemam bas izbora, bice oko 30 000 dva komada 8.3 24...

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Какве су сад Волтире јел узимо скоро неко треба предње да мењам
 
Imam ja 11.2-20 ,valjda je ta oznaka,prednje na 820,sad u decembru im istice garancija od valjda 2 godine,i da budem iskren kao da ima nekih pukotina po samoj sredini gume izmedju krampona,sad su skroz od blata pa se ne vidi ali videcu kad operem traktor kad zavrsi poslove kako to izgleda,mozda i gresim,mozda je to nesto povrsinski beznacajno,nzm.
 
Ja sam zadovoljan sa voltyre, evo im 6ta godina, bez većih tragova korištenja, onako kao što bi i svaka druga, pogotovo na traktoru sa prednjim utovarivač em, duvam ih na 3.5,i odlično se drže..
 
Na koliko da naduvam gume 18.4 - 38 skoro sam montirao, vulkanizer ih naduvao na 2.2 bar... Što mi se čini da je previše, aj da nosim neke teže priključke pa još nekako, ovako za plug, setvospremač, transport...
 
Nazad
Vrh