Gume

Koju uzeti?




Puce danas na balirci, sad ne znam da li je neka od ovih tubeles, posto je original bila goodyear tubeles.... nije skroz pukla, ali ispustila, ne znam da li samo da ubacim unutrasnju?
 
@Kremator
Imam istu dimenziju na vucnom atomizeru i stalno sam mucio muke, ostavim je, ona ispusti i odlepi se. A nikako nismo uspevali da nadjemo gde pusta. Ubacio sam unutrasnju ima vec 2-3 godine i nema problema
 
Koju uzeti?




Puce danas na balirci, sad ne znam da li je neka od ovih tubeles, posto je original bila goodyear tubeles.... nije skroz pukla, ali ispustila, ne znam da li samo da ubacim unutrasnju?
Verovatno desna pukla
Uzmi točak 15" mb sprinter 5 rupa pasuje na mnoge polj glavčine i gumu od viljuškara
Nema veka!!
Meni je leva 225/75r16c desna 8,25r15
A bile su 10/75r15,3 i desna 600r16
Nikad više ih nisam ni izbušio!!!!!!!!!
Ona balonka mi krv pila!!!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Verovatno desna pukla
Uzmi točak 15" mb sprinter 5 rupa pasuje na mnoge polj glavčine i gumu od viljuškara
Nema veka!!
Meni je leva 225/75r16c desna 8,25r15
A bile su 10/75r15,3 i desna 600r16
Nikad više ih nisam ni izbušio!!!!!!!!!
Ona balonka mi krv pila!!!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

Jeste desna, ali na rolci, nosi isti teret kao i leva :), ima 6 rupa pase prednji tocak od ferkica, sinoc uzeo u komsiluku da je doteram kuci. Razmisljao sam i ja da stavim neke druge, ali nemam sad kad da to budzim...
 
Pa sad zavisi sta imas u ponudi?? Odgovarale bi neke da drze duze vreme. Nije neki teret sad da vucem sa prikolicom vise stavljam na kamionsku pa onda za manju prikolicu sta ostane
Možeš da biraš. Od zasečene gume koja me i tako služila, ali sam je skinuo jer ne smem da rizikujem gumi defekt (skupo me košta zastoj, skoro kao guma), do guma koje su mi trenutno na prikolicama (takoreći iz rada) a koje ću skinuti ako se dogovorimo. Da više ne spamujemo, ajmo u p.p.
 
Jel' tajna koliko su koštale u eur. Meni će trebati za zetora na proleće iste takve pa da znam da se orientišem.
 
Ja kupujem ove nsjjeftinije u ponudi. Ozka mi je nekako najpovoljnija. Imam od nje 16.9 -30 i 6.00 -16. Nisu loše za onu cijenu. Trebao bi još uzeti jedne 7.5 -16 i 12.4 -28
 
Kod mene ovaj traktor radi debelo preko 1000 sati godišnje, pa je red da i njega i sebe počastim malo boljom gumom. Kažem sebe, jer je razlika u vožnji veoma primjetna...
 
Nazad
Vrh