Gume

Za prikolicu su najbolje 17.5 gume tj.od kamiona (mislim na IMT prikolicu) ili neku sličnu. I koji god se teret natovari, netreba se okretati iz traktora misleći da će pući guma. Kod mene na prikolici su 19.5 gume i prezadovoljan sam s njima.
 
Ako nekom trebaju zadnje gume za rusa 820rm imam dve na prodaju 18,4-34 belshina,zdrave su,nisu popucale imaju saru 2cm.. :)
 
@Marko cuo sam se sa tim ljudima iz slavkoma i imaju drugu klasu po 6500din, tako da ako nekoga jos interesuje neka ih slobodno kontaktira, ja sam kontakt nasao na facebooku. Guma je estetski ostecena i po njihovim recima nema uticaja na montazu i dalje koriscenje.

Ja sam ipak uzeo u somboru po 8000din isto trajal, na dve gume sa postarinom i montazom nebi nesto previse ustedeo, a tako mi je vise odgovaralo iz nekih drugih razloga.
 
Ja sam od njih kupio zadnje gume za fergusona i vec 7 godina sluze gume druge klase...Lane sam kupio prednje za Zetora i nisam nasao gresku.... Reklamiraju se i na Kupujem prodajem..
 
Kolege, trenutno mi je hitno da prelistavam celu temu, znam da je sigurno ovo raspravljano 1000 puta, ali eto.
Pukla mi je zadnja guma na traktoru, pa bih kompletne gume zamenio, posto su sve dotrajale.
Trebalo bi da vidim to koliko sutra.
Slucajno naleteh na firmu rekord asiv (koliko sam razumeo to je stari rekord), traktor je nosio samo njihove gume i stvarno su dosta trajale.
Sad nesto sto me zbunjuje je da je guma 12.4-28 oko 20 000 rsd, nekih 6000 ispod bkt gume koje su okarakterisane kao lose.
Saveti su dobrodosli, hvala :)
 
Proletos su me dve zadnje cultor unutrašnje i spoljašnje izašle 47000din sa montažom. Dimenzija 11.2 28

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
 
Vilkinson
Ta cena od 20000 je cena bez pdv - a,verovatno.
Te gume Rekord Asiv su jedno vreme bile najpovoljnije na tržištu, ali sad su u rangu sa ostalim sto se tice cene. Za kvalitet ne znam.
 
Stigle gume za ravan most...bojkoitujem ruske gume nadalje,fabricki bofl izdrzao "citavih" 8 godina...

LdwUp.jpg
 
Za 15.5 R38 je Kemoimpex trenutno najjeftiniji 33 400din/kom za Voltyre 8 platana dijagonalna, sa dostavom ravno 34 000din, sledeci Gale 36 500din od prilike, nude svoju dostavu za 3 crvene za obe i onda na kraju Dil YU za skoro 38 000din, o dostavi nismo ni pricali dalje.

- - - - - - - - - -

Fabricke Voltyre izdrzale 15 godina i 4000rc.
Da je ostao plan za iducu godinu verovatno bi dobio neki Cultor-Mitas radijalnu al i traktor da isplatim i gume bez plana i ovakva susa bez plana ...
 
Za 15.5 R38 je Kemoimpex trenutno najjeftiniji 33 400din/kom za Voltyre 8 platana dijagonalna, sa dostavom ravno 34 000din, sledeci Gale 36 500din od prilike, nude svoju dostavu za 3 crvene za obe i onda na kraju Dil YU za skoro 38 000din, o dostavi nismo ni pricali dalje.

- - - - - - - - - -

Fabricke Voltyre izdrzale 15 godina i 4000rc.
Da je ostao plan za iducu godinu verovatno bi dobio neki Cultor-Mitas radijalnu al i traktor da isplatim i gume bez plana i ovakva susa bez plana ...
Ove prednje 24 imaju 3500 rh...i izdrzale bi po sari jos verovatno 1000,ali po boku imaju bar 5 pukotina,tako da...od ruskih (jos uvek)vredi nesto samo Kama.
 
Cist kinez,cista nula kvalitet...
Potpisujem , imam prednju na 549 mesec dana dvoriste smrdelo na kineze kad sam je kupio.Pise na njoj made in prc.
Ako oces da si miran desetak godina uzmi cultor ili mitas. nije to puno skuplje.
A ako oces da na 3-4 godine menjas gume preracunaj se koliko ce te onda izaci. Nisu dzabe rekli " nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino"

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh