Gume

Gume su Rekord,od starosti malo sasvim malo jesu ispucale,nista opasno.
 
Skoro sam postavio slike (138 stranica) Cultor jedanaestice za imt 533 48 000 din za obe gume bez montiranja uzete na otplatu preko firme..Vulkanizer trazio 700 din za montazu novih guma,samo je bio trosak da se otera u susedno selo sve ukupno 6 km,ali je ocev kolega insistirao da on odradi taj posao(covek zvao i nekoliko puta uvece preko telefona?!) pa je to kostalo ne manje od 1 000 din + pomaganje demontaza,montaza + pice + rucak + komsiju zovi zbog kompresora + skupilo se pola sela...Tako da vulkanizerske usluge nisu uopste skupe,a problem je sto su se otvorile jos dve radnje pored prodavnice na 1 km od moje kuce,pa dok majstor radi moze da se eksira zajecarac i gleda utakmica....Ali bitno je da je kolega zaradio crvenu van radnog vremena...
 
Ne znam sta ce vam bolja, a pristupacnija cena od Cultor gume. Imate da izaberete dve varijante kvaliteta, em kupujete domace i pomazete nasu privredu.
 
Ja imam loše iskustvo sa Cultorom. Možda se na slikama lošije vidi, ali pukotine su fino duboke, a traktor radi samo lake poslove. Nisam slikao, dot je 0413
5d5ed299c361ad683d9fc75036e3cd4b.jpg
58516c6ec09559a75be5e7eb071429a1.jpg
 
Nije to jedan Ciga, :haha: već prava čerga, zauzmu pola fudbalskog terena prostora kad se raspakuju na Vašaru u Rumi...
Stare prednje gume sam kupio kod njih,2 komada za 600 dinara,platio pa klatio,ovaj, pardon, birao od ponuđenih, a ponuda je bila baš "zdravo dobra"...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh