Gde ste služili vojsku

Nisi valjda čuvao ovce :D
Ne , to je na moru . Ja sam 92ge otiso u vojsku . Tamo smo bili na ekskurziji 8i razred osnovne , kasarna bila preko ograde . Vojska preskakala ogradu pa jurili maloljetnice , one napredije sto se kikocu , pa se mi muskarcici pobunili pa nam lupali cvoke pa dosla vojna policija pa ih hapsila itd
 
Ne , pitam, po prici tamo je bila sro artiljerije.
Da tamo je bio ŠRO artiljerija.Na stažiranju sam bio u Raški.Nisam baš imao sreće.Neki pričaju A jedinice a neki-kaznena kasarna za aktivne starešine.Uglavnom preko celog dana u čizmama.Kada pešadija mora da pozdravlja razvodnike-sve je jasno.Zadar je bio milina sem par dril seansi.
 
To ti je Barbariga, tu su bili artiljerci na 130mm pri mornarici, a bili i čobani, jer je JNA imala i ovce na brojnom stanju.One šupe su ostale još od Austrijanaca pa ih JNA koristila kao štale ovce uredno pasle ispod stene.Tu su pred rat slali Albance :D

Mi smo bili kao gušteri da gledamo gadjanje jer je učestvovao i PVO.

Ja sam bio u Bornogaju,samo nas žica delila od ženskog zatvora ako si bio vešt mogao si i da jebeš kroz žicu,nije džabe bilo Bornogaj vojnički raj :D
 
Гарда, Дедиње децембар 2008 :) Дипломирао на факултету у новембру и одмах у војни одсек да се пријавим.
А у Гарди.. "транспортну врећу узми".."транспортну врећу спусти"..."остав"...и тако по пола сата лудила :D
 
Служио сам ја у Сенти. Што питаш?:)
Немо да зезаш!

И ја. Септембар '93. Први вод прве чете - пушкар.

Tamo smo bili na ekskurziji 8i razred osnovne
Иста фора и код мене - после обуке добио прекоманду у касарну у којој сам био као клинац у екскурзији. Добро, после сам у исту касану ишао као резервиста. Просто ми дође к'о друга кућа. :)
 
Banja Luka 1989 godine ceo rok. PVO pri artiljeriji - ne klasičan plavac. Iako je bio tada poseban garnizon sa plavcima.
 
Немо да зезаш!

И ја. Септембар '93. Први вод прве чете - пушкар.


Иста фора и код мене - после обуке добио прекоманду у касарну у којој сам био као клинац у екскурзији. Добро, после сам у исту касану ишао као резервиста. Просто ми дође к'о друга кућа. :)
I ja takodje bio puskar. Ajd na PP. Posalji prvo ti meni posto pises cirillicu pa ne mogu da otvorim kao Zorge.
 
Nazad
Vrh