Gde ste služili vojsku

Kod mene siptar prislonio ruku na cev i opalio na bajram zato so ga nisu pustili kuci.Manevarski metak bio.Skinuo mu malo kozu sa ruke.
 
Albanci kod nas su samo asove duzili,kopali ko krtice po ceo dan :haha: A muke zive sa njima cim im izdaju neku naredbu odmah kod komandanta i zale se da ih sikaniraju.Dzabe i cebovanje kad su zilavi :osmeh:
 
Evo jedna zanimljivost , pogotovo za ljude iz komšiluka ,sa mnom u četi u Banja luci su bili unuk od generala Antona Tusa i Dražen Golemović dobro poznat u tamošnjoj javnosti tada lični vozač generala za bezbednost zapadne vojne oblasti !

- - - - - - - - - -

91-92 bili smo tamo kameni,steve73 i ja :ppozdrav:
@steve73 mi bio instruktor na motoru a dao mi je i jednu konzervu kad sam bio gladan,čovek ima fotografsko pamcenje :osmeh:
Beranovac i stražarsko mesto Hičkok, i naravno Paunovi
 
upamticu vojnicki krevet ja preko 2 metra i 170 kila a krevet kratak vojnicki ispod spreploca majko moja mili skripi puca cekam kad cu da propadnem
 
Ja mesni narezak nisam jeo od vojske. A neverovatno je da se ljudi zaposleni u vojsci grebu za konzerve kao mutavi. Isli smo na gadjanje u Suboticu i vratili se posle ponoci u Zrenjanin. Ovi vojnici po ugovoru su sve konzerve razgrabili, meni je konzervi odavno bilo muka, oni samo trpali u dzepove.
 
Mi smo bili osudjeni na konzerve izgleda :osmeh: i kad se zaratilo kako ovi ciste teren tako nailaze na prodavnice dok se svi izredjaju mi kad prodjemo ostanu samo konzerve :osmeh: Mada bile svezije od onih oz SDO-a :haha:
 
Nazad
Vrh