Gde ste služili vojsku

Decembar 2003 Sombor zatim prekomanda aerodrom Nis.Tehnicka sluzba,avio motori....
 
Sad na vestima u tri sata prikazali kasarnu u Backoj Topoli gde sam sluzio vojsku 1992 godine, vide se radionice u pozadini sve isto ko sto je i tad bilo.
 
Gore je bio centar veze,i ja sam bio na skijanju tamo od 85. - 89. svake godine,ali ne znam za te idiotske livade posto smo mi isli na zicaru.
 
e moj vla i ja san bija u Bileci i znan tu pismu he he. Znan i onu Sto me majka rodi propalicu da trcim uz Čačalicu.
Nego vidis li ti koliko gustera oko nas? Frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr fazani
Koje godine si bio u Bileci?KOja klasa? Ja sam bio 88.

- - - - - - - - - -

Pula/Split 88/89 dec. mornarica tč-218 sluzio sam vojsku u drugoj drzavi :haha: :ppozdrav:
Pozdrav.Ja sam bio na RTOP 403 od 88.do 94.Mozda se i znamo.
 
Poslednja izmena od urednika:
Danas nam rekao razredni staresina da u petak donesemo licne karte i izvod iz maticne knjige rodjenih,dolaze da nas uvedu u vojnu evidenciju.
 
Gore je bio centar veze,i ja sam bio na skijanju tamo od 85. - 89. svake godine,ali ne znam za te idiotske livade posto smo mi isli na zicaru.
Obuka je bila na idijotskim livadama,pa kasnije smo isli na zicaru.Bolje reci pored zicare jer nam je bila zabranjena za koriscenje :osmeh: Strogo peske,pa se spustali zajedno sa civilima.Na obuci bili samo relejci i diverzanti.
 
Nazad
Vrh