Gde ste služili vojsku

Pa dolazio sam ja u tvoju kasarnu cesto,u drugom delu vojnog roka bio sam kurir,pa sam nosio postu u sve kasarne po Nisu.Pozdrav klaso i generacijo!
 
U je...,podsetime KR da sam i ja pre 15 godina stupio u tadasnju VJ,ali tri meseci kasnije.I sto rece kao da je juce bilo,ostarilo se prijatelju,ostarilo,ali se nedamo.
 
čitao sam sve postove,al nema nikog od mojih klasića...čak niko iz te kasarne a prilično je velika bila...kad sam ja služio bila je 'Masline' a nekad se zvala 'Maršal Tito' . Podgorica ,mart 2000/2001, VP 8897 , 83-ća ARJ PVO brigada- četa veze(telefonista-linijaš).
 
čitao sam sve postove,al nema nikog od mojih klasića...čak niko iz te kasarne a prilično je velika bila...kad sam ja služio bila je 'Masline' a nekad se zvala 'Maršal Tito' . Podgorica ,mart 2000/2001, VP 8897 , 83-ća ARJ PVO brigada- četa veze(telefonista-linijaš).
Moze jedna tura za veziste . :ppozdrav: samo malu starija generacija, 72/73 Gornji Molanovac
 
Prijatno septembar.I od mene tura za veziste.Izvini peto1,a gde ti je taj Gornji Molanovac:haha:
 
@ SAMA

Bice da je to Gornji Milanovac. Stamparska greska tanki prsti pa opale po dva slova pa koji prvi naide.
 
25 bataljon Vojne Policije,Dedinje,pa prekomanda u Generalstab tj. u Ministarstvo Odbrane...Sve vreme radio KPS i Prijavnicu...Decembarska klasa 2005
 
Nazad
Vrh