Gde ste služili vojsku

Ristin je napisao(la):
klasa sep 2003 Bela Crkva pa prekomanda u Bg na dedinje u gardisku brigadu u inzinjerijsku cetu VP/4795
Koje godine?
 
02.12.2006 kraljevo ribnica v.p 8415 12/2 vod. 14.02.2007 v.p 1408/1 backa topola. 15 dana zatvora ukupno ni dana produzetka i nikad nisam spojio 24 sata u zatvoru ali zato samo 10 dana redovnog 24 dana nagradnog ukinuto :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Citam ove postove pa me sve milo,a ja sluzio septembar 1971 u LJubljani eh kada je to bilo!!!!!!!!!!!!!!! :cao:
 
kad smo kod vojske 18 meseci, 78/79 Rogoznica 6 meseci i Tivat 12 mes( sa zemljotresom) artiljerija mornarička :ppozdrav:
 
Bileća,`90 jun! Naravno pešadija! Posle Pančevo u decembru,Zagreb u februar. Nije bilo dosadno. Pozdrav svima!
 
zoranko je napisao(la):
kad smo kod vojske 18 meseci, 78/79 Rogoznica 6 meseci i Tivat 12 mes( sa zemljotresom) artiljerija mornarička :ppozdrav:
Nije mi bas jasno generacija 78/79 a 18 meseci kada sam je izasao 29.12 1973 sa odsluzenih 15 meseci a otisao da sluzim 18 i doslo je do promene zakona bas tada na 15 meseci. :sta:
Pozzz....
 
Milomire da pojasnim, obalna artiljerija služila se 15 meseci, te 78. mi oblačimo mornaričku uniformu i obalna artiljerija pripojena mornarici,naši podoficiri i oficiri imali normalno snb uniformu a mi mornaričku,tako da smo mi bili prva i poslednja generacija neznamo ni sami čega ali odradismo 18 meseci,moj regrut godišnjak se skidao par dana pre mene,ali tako bi :ppozdrav:
 
zoranko je napisao(la):
Milomire da pojasnim, obalna artiljerija služila se 15 meseci, te 78. mi oblačimo mornaričku uniformu i obalna artiljerija pripojena mornarici,naši podoficiri i oficiri imali normalno snb uniformu a mi mornaričku,tako da smo mi bili prva i poslednja generacija neznamo ni sami čega ali odradismo 18 meseci,moj regrut godišnjak se skidao par dana pre mene,ali tako bi :ppozdrav:
Moguće je mada malo čudno!
Pozzz..... :D
 
Nazad
Vrh