Gde ste služili vojsku

Levo bas u rupi,tu je cini mi se nekada bila kasarna a sada sve zvrji prazno.Bas steta onakvi letnjikovci i montazne kuce a desno od puta malo dalje od rupe smo samo nosili hranu dezurnima tako da ne znam sta se tamo nalazilo.
 
Znam da neznas,nisi ni trebao-smeo da znas ::namigivanje::
Ako se ikad budemo videli recicu ti.
KR,ovo je ta tema,neznam sta je problem?Ljubomoran?
 
U Gardi je sve bilo dobro i hrana i smestaj i sve ostalo samo je disciplina bila da se ubijes mi smo jeli i prasetinu za bozic i za uskrs
 
A bilo je i kad nije bilo pasulja ::lose::
Sve u svemu,uslovi su Ok,a prosao sam dosta ostalih kasarna i nagledao se svacega :nono:
 
Zadar SRO PVO davne 1988god. od septembra a od marta 1989 Novi Sad kasarna Trandzament u Petrovaradinu. Vojska je dobra stvar jer se kao u zivotu sve ruzne stvari zaborave a lepih se dugo secamo.
 
Bataljon veze korpusa specijalnih snaga vojske Jugoslavije septembar 1995-1996 Topcider BGD.. Doduse bio sam u Somboru na Aerodromu od 1.februara do 15.marta instalirali uredjaje veze plavcima.. Zauvek cu pamtiti taj Somborski zimski vetar...
 
Odgovor

Postojna novembarska klasa 1984 4meseca i 20dana pešadijska obuka . Ostatak do 25decembra 85e Dravograd karaula Vič austrijska granica. Preko 100dana straze i blizu 300 patrola i zaseda. Nakupio sam se zime za ceo život pa sam se zaklinjao da se preselim na Kipar da očima nevidim sneg dok sam živ. Zadnji sneg sam čistio sa piste 8og maja. Otišao sam u vojsku sa 83kg a vratio se sa 69. Najebo sam da ni najvećem dušmanu nebi poželeo tako nešto. Ali sam im ipak zahvalan jer su me opametili za neke stvari pa mi sad žao što moj sin ne podleže vojsci da vidi u životu šta je muka i jeb...e u mozak. Sad čim čujem da će zima obuvam dugačke gaće i debele čarape i ne skidam do đurđevdana za svaki slučaj ostala mi navika iz vojske. Ostala su mi u sećanju drugarstva ali na žalost nisam ih nikad više video ni čuo. Dešavanja 90ih su poremetila puno toga a i prošlo je puno vremena. Vidim da vas ima dosta iz vojvodine. Samnom na karauli bili su Mamojka Petar Slovak iz Ilanđže kaod Alibunara, Mihaljev Adam iz Sente Vlaović Miomir kuvar iz Subotice i dr.
 
ima li raketaša sa NEVE
i2lnb4.jpg
 
Leskovac 99 god. kasarna Sinkovci zatim teren osam meseci Medvedja.
 
Nazad
Vrh