Gde ste služili vojsku

Kod Steve sam bio ja.Znam te sigurno iz vidjenja Ivanovic nam je bio desetar i Sirka vladimir ako ih se secas?
 
Ma znas me 100%.Secam ih se,moji klasici.Vas su bas mucili desetari i to posteno,nama je bila ladovina od prvog dana pa do skidanja,niko nas nije cimao i izivljavao se na nama a vas su preterano mucili.Od vas decembaraca sam zapamtio Bambija,Dzakulu...
 
Matić je napisao(la):
Ma znas me 100%.Secam ih se,moji klasici.Vas su bas mucili desetari i to posteno,nama je bila ladovina od prvog dana pa do skidanja,niko nas nije cimao i izivljavao se na nama a vas su preterano mucili.Od vas decembaraca sam zapamtio Bambija,Dzakulu...
Jeste,oni su iz moje cete
Post je spojen: [time]1296249755[/time]
_________________________________________________
Kurkela je napisao(la):
@ Sakuljan

Ova prva slika me podseca na kasarnu " Filip Kljajic" Nis
Da nije tamo slikano? :sta:
Nije to je kasarna Dedinje u beogradu
 
Komandiri straze prvi je bio Boskovic BOLE smo ga zvali pa posle Asanovic pa Laza pa Paun,nemogu svih ni da se setim i Tomidza
 
Bole legenda,Asanovic konjina,Laza isto kao i Bole ladovina teska,Paun da ne pisem sada sta a Tomidza zlo i naopako.Taj covek je jako napaljen na vojsku a glup kao k.... :cao:
Nikola ti si bio teska vezara cim si dospeo tamo,a? :cao:
 
Oni su bili samo za Dan Garde u upotrebi,inace nisu isli nigde.Inace su upotrebi A6,A8,i ono drugo nabrojano.
Ja sam bio prof. vozac u SAC-u,2005-2006.Sad su pripali Kobrama.A nalazi se u garazama Belog dvora.
 
Nazad
Vrh