Gde kupiti kvalitetne sadnice raznog voća?

...JA SAM DOBIO ZLATNU INFORMACIJU SA KOJIM RASADNICIMA NE TREBA SARADJIVATI A IMA I PREPORUKE SA KOJIMA TREBA RADITI A SLICNIH TEMA IMA I PO DRUGIM DRUSTVENIM STRANICAMA....
Onda nam mozes, kao sto je nekad u skoli.posle svake lekcije bilo uokvireno I velikim slovima zapisani TREBA ZAPMTITI ne napises grupisane rasadnike u kategirije

jaka preporuka
solidan
los
izbeci po svaku cenu
 
Onda nam mozes, kao sto je nekad u skoli.posle svake lekcije bilo uokvireno I velikim slovima zapisani TREBA ZAPMTITI ne napises grupisane rasadnike u kategirije

jaka preporuka
solidan
los
izbeci po svaku cenu
Jorovicu to nije potrebno samo sta je potrebno da procitas ovih 16 stranica a za to ti treba maksimum 20 minuta i tamo sve pise koji je dobar i vrlo dobar i odlican ,ali nazalost ::pomoc:;mora da se procita
 
Danas sam bio blizu Mladenovca i resih da svratim do RASADNIK KOMERCA familija GIGIC uzimao sam od ovih ljudi i ranije sadni materijal TO SU TAKVI PROFESIONALCI KAPA DO ZEMLJE e ono je primer kako se radi, njima ne trebaju ni reklame po netu ni kartice ni upaljaci ni kalendari ONI LJUDI OSIM STRUCNOSTI IMAJU I OBRAZ primanje sadnica 100 procentno,tacnost sadnog materijala stoprocentna cena normalna i za sada iako sam saradjivao sa svima redom i po pijacama i po apotekama i po dzakovima i ciradama i raznim nakupcima sve je to bilo na ocajnom nivou ali ovo JE NEKA DRUGA DIMENZIJA a SARADNJA CE SE NASTAVITI I U BUDUCNOSTI na obostrano zadovoljstvo MOJA NAJSRDACNIJA PREPORUKA SVIMA
Jorovicu samo se skocentrisi i polako procitaj ovaj post sa ove teme i reci mi sta te zbunjuje ❓ ili sta ti unosi paniku i nesigurnost 🔞
 
Znam coveka, od prosle godine kada mu je rasad sjebao led od tada vise ne radi sadnice.
Sta bi sadio?
 
Ista sorta, isto vreme sadjenja, dve razlicite podloge - sijanac divlje jabuke i M9 kao popuna mesta u prvih 10-ak godina dok se sejanac ne rasiri
 
Nazad
Vrh