Fungicidi u strnim žitaricama

To je normalno kada je vruce,brani se,Fungicid ne steti sigurno,vise ce biti problem insekti,odgovara im ovo vreme.
 
Jel sme da se mesa 2 fungicida razlitih a.m ?.Trazio sam prvo u ovoj temi ,ali izgleda niko nije postavio to pitanje,pretraga ne nalazi nista ...Npr RevyCare i Falcon Forte ?.
 
Može da se meša ali slabo deluje, tako dobijaš na primer 4 slabe aktivne materije...

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Nije to,nego ostalo mi nesto jako malo falkona a taman ako ga ubacim sa revy-em bi imao dosta da zavrsim sa psenicom,reko da ne kupujem jos ako se moze mesati.Hvala svima na brzim odgovorima :).
 
Ja sam pretpostavio da imas i jednog i drugog po malo. Niko ne bi mesao iz hira. Ja svake godine u zavrsnu prskalicu zbrckam sve sto ostane od fungicida,naravno izracunam srazmerno.
 
Pa upravo proizvođači reklamiraju kao najbolje i najskuplje preparate one koji imaju po 2-3 akt.materije uz obrazloženje da pokrivaju veći spektar bolesti. I ona tabela pre mesec dana u ovoj temi je pokazala da je bolje delovanje preparata gde su triazoli i strobini zajedno....
 
Falkon forte 4850 din l
Sekator 15000 din l
Cerone 3250 din l
Duet turbo 4200 din litra
Okolina Sremske Mitrovice ima li povoljnije u blizini
 
Nazad
Vrh