FREZA prikljucak za traktor

tražio u VŠ i PA nisam našao svi me gledali ko da sam tražio metanol.
Samo me interesuje kakva su pakovanja dole piše 1x60 i 1x200. Ima li od 1 lit ili 5?
 
neznam za pakovanja , nisam ni gledao na to
pogledaj od nekih drugih proizvodjača , ja sam stavio ovaj link jer mi ga je google prvoga izbacio

ali traži ulje za reduktore , ona za mjenjače hipoidna ja mislim da idu samo do 140 viskoziteta , nisam siguran
 
Pa sta cu kada mi otisao semering u freze a nemam vremena da rasklapam a ovako kada koljem krme ostavim mast koja nije posoljena i nista joj ne fali a nema kerova kod nas u selu msm jajara puno a i da dodju moj bi ih podero ko dzake!!!
 
Ljudi, molim za malu pomoć oko kupovine freze.
Radi se o Centralnoj Frezi Fužinar 160 (Batuje), sa ravnim (pravim) noževima. Da li je to dobro ili loše što su pravi noževi?
Molim vas za vaša iskustva ako ih neko ima i da li vredi ovo kupovati? Nosio bi je IMT 549.

Molim kolegu SAVORIS-a da da neki komentar, čini mi se da sam negde video na njegovim fotografijama da ima ovu frezu.

2zzros1.jpg
 
Ja imam Batuje ali 150 i bez iukakvih problema ju je nosio i radio godloni 3050 ja msm da bi 549 moga da je goni sto se tice motora a i ako je brdovito ne bi polijetao jer ima DW POsto da nema DW ne bi mogao jer je prelak i proklizavao bi nizbrdo!
 
Ljudi procitao sam vase komentare...sve je to u glavnom ok.Ja licno raspolazem sa traktorskim frezerom 125cm radne sirine 36 motika bugarske proizvodnje,mislim da je jos neprevazidjen
 
07112011323.jpg]
[/URL][/IMG] ovo je moja freza, gramip izuzetno ucinkovita i lagana za pogon, koristi se sa imt533
 
@talianu, cuti samo nekad se ne stignem ni ja okupati, sad preko zime ce biti vremena za ciscenje, a u sezoni samo rad
 
ulja koja mozes kod nas kupiti je modricin 140 imas ga u vrscu i u admidu u Bns. inace reduktorska ulja mozes dobiti samo po porudzbini od FAMA ili GALAXA,problem mozes resiti i dodavanjem masti u 90 ili 140 ulje ali moras ubaciti ep mast .
 
Nazad
Vrh