FOTON

nije sinhro ali ne krci ali nekad oce malo da zakrci ali nije to nista satla se kao u kolima
 
Najbolje da ostviš Fotona za lakše radove a kupiš Kejsa za teže radove.
Onda ne bi imao muke oko prodaje.
 
Znam ali sto ce mi 2 velika traktora kod kuce kad je 1 veliki sasvim dovoljan i imam jos zetora i dajca za lakse poslove i naravno ako sad kupim kejsa ostavicu i fotona dok ne nadjem sigurnog kupca koji ce platiti 12000evra za fotona,i nije mi bitno kada cu ga prodati ali verujem da cu ga prodati ove godine i za te pare cu kupiti zemlju
 
Bilo bi bolje da prestaneš sa fantazijama i lepo za novce koje hoćeš da daš za Kejsa kupiš zemlju a da nastaviš raditi sa Fotonom.
Tebi je, koliko sam do sada shvatio, želja da traktor bude udoban poput auta. To možeš imati na Fotonu ako uložiš par stotina evra na bolje dihtovanje i eventualno klimu.
Sve ostalo je na njemu, bar na osnovu tvojih postova - zadovoljavjuće.
 
ma sad mi je cale obecao da cemo ici u VAIT za par dana i da vidimo dali cemo moci kupiti taj case na rate bez kamate i ako tako pristanu ja vozim jednog kejsa jx 95 kuci i imacu traktor udoban poput auta koji snage ima sasvim dovoljno za sve operacije i nadam se da cu uzivati i raditi s njim najmanje 20 godina a fotona cu ostaviti dok ga ne prodam za 12000evra i onda za te pare kupiti jos zemlje posto je sada jako tesko naci zemlju jer je nema na prodaju i niko ne prodaje a kasnije ce je biti dosta kad joj padne cena i do tada videcemo sta ce biti ali case jx 95 cemo sigurno kupiti :ppozdrav: i onda cemo svi :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Foton sto ti duze stoji gubi cenu pa makar nista ne radio. Zato nemoj da mislis da ces ga prodati kasnije za tih 12000 evra.
 
ma nece on stajati dugo kod mene,prodacu ga ja do jeseni nadam se za 12000evra...pa ko ima pare kupice i bice zadovoljan :ppozdrav:
 
ajde da zavrsimo ovu pricu oko moje prodaje mog fotona 804
pocecu ovako;
stavio sam ga u oglase pre 3 meseca i trazio za njega u pocetku 14000e pa zatim mi dosla jedna musterija koji se interesovao za njega i davao mi je cenu od 11000evra i ja nisam pristao pa je on odustao i tako su me cesto ljudi zvali i svakom je bilo puno dati 12000evra za taj traktor i najvise su me zvali nakupci i oni sto trguju s polovnom mehanizacijim i nudili su mi najvise 10000 do 10500e za njega ali ja sam reko nemoze to tako i da je to malo novca za njega i da on vredi 12000e... i tako je on stajao kod mene sve do jucerasnjeg dana kad mi se javio ozbiljan kupac(iz okoline backog petrovca) koji se zainteresovao za mog fotona i bio je spreman platiti za njega 12000evra u keshu i trazio je od mene da mu najpre pokazem kako ide i kako ore pa smo otisli na njegovo imanje da oremo 1 hektar strnista na 20cm sa mojim plugom vogel 3 brazde i kad je video covek kako ore i kako malo trosi i naravno orao je i sam na njemu i svideo mu se i na kraju pristao je da kupi traktor i uvece je dosao kod nas,platio 12000e i odvezao fotona kuci i nadam se da ce ga dalje dobro sluziti kao i mene i on jos treba da kupi trobrazdni plug za njega i moze da ore s njim i da radi sve sto treba i ja mislim da ce ga on jos duugo sluziti bez problema i da ce mu se brzo isplatiti jer covek obradjuje dosta zemlje cak i duplo vise od mene pa mu je zato trebao veci traktor za oranje i onda je kupio od mene fotona koji je jako dobar orac i dobro se pokazao kod mene i nadam se da ce se i novom vlasniku fotona dobro pokazati i da ce biti zadovlojan s njim :ppozdrav:

ovim mogu da zavrsim ovu pricu jer ja nisam vise vlasnik fotona 804 tako da nemam tu sta da razmisljam o tome... :ppozdrav:
 
na srecu otisao je za 12000e i sa 20lit d2 goriva u rezervoaru...ali bitno je da sam ja njega prodao i izvukao lepe pare za njega i sad nema sta vise da razmisljam u fotonu kad ga vise nemam... :cao:
 
Gde u Srbiji ima plac ovih traktora i servis??
Potrebna je pomoc za servis hidraulika na eurovolfu 754 a ne znamo odakle poceti jer nece da spusti hidrauliku,za pocetak bi nazvali servis da cujemo a nemamo broj :sta:
 
Mislim da FOTON zastupa AGROVOJVODINA mehanizacija, a broj mogu da nadjem tek u ponedeljak kad odem na posao (ako nije kasno). :cao:
Nasao sam 021 459 570 :D
 
Fala milom bogu što je ~ JOHNY'89 ~* prodao traktor inače i dalje ništa pametno u ovoj temi nebi smo čuli o ovim traktorima (osim falisanja sve super ali ga više nipošto ne bi kupio nego kejsa tako je dobar traktor )a u stvari ništa nismo ni čuli zato molim ljude koji ga koriste da objektivno iznesu svoja iskustva realno a ne u marketingške svrhe da bismo i mi ostali mogli da se opredelimo za ovaj ili neki drugi traktor

pozdrav svima
 
Danas sam bio u komšijskom selu kod čoveka koji ima Fotona od 80 konja.
Kaže da je sa njim jako zadovoljan i da nije jako veliki potrošač.
Inače čovek je ozbiljan i nije hvalisavac, tako da mu verujem na reč.
Ako je neko zainteresovan za bliže informacije nek mi piše na pp i dajem tel. od tog čoveka.
 
Baš sam bio poslo upit kinezima koliko košta yto 804 kod njih, i daju ga za 15500$ (dolara), znači neko bere dobru pinku :udri:
Ako koga zanima prosljedim mu mail s cijenom dodatne opreme i traktora 704 i 804.
 
Nazad
Vrh