Fotografije vaših kunićnjaka

 
Lijepe gajbe! Svojedobno sam imao gotovo identične ali sam prešao na metalne okvire jer kad su nanjušili drvo, nisu bili mirni dok ga nisu proglodali... Lijepe gajbe i kunići!
 
Pozdrav žica za stranice je 2x1cm,a žicu za pod neznam koja je dimenzija javim ti sutra imam 5 kaveza,jedan kavez za mužjaka tri kaveza za ženke i dva kaveza za podmladke,ali ostalo mi je mjesta u jednom kutu pa sam tu smjestio jedan manji žičani kavez u koji stane 4 tovljenika nema ga na slici moram ga uslikat:ppozdrav:
 
Čuna veruj mi dugo sam posmatrao tvoje kaveze, jako dobro iskorišćen prostor, sa dosta prostora i svetlosti za kuniće a nejde mnogo materijala. Na proleće pravim tvoj sistem kaveza, super si to odradio.:ppozdrav:
 
Išao sam na sistem malo materijala i na malo potrošenog novca,drvenu građu(štafle)sam dobio besplatno morao sam kupiti žicu,pojilice i hranilice cirka oko 800kn potrošeno uz rad.Prostor je maxsimalno iskorišten još sam dodao jednu žičanu gajbu u čošak, a prostora u sredini ima oko 90cm čist dosta.Mislio sam prvo vani napraviti temelje i drvene kaveze ali prostorija je bila slobodna pa sam ju iskoristio ima prozor koji se po ljeti otvara vrata velika za svijetlost,napravio sam drveni okvir i zabio žicu na njega tako da po ljeti i zimi može biti cijeli dan otvoreno i još imam prava vrata koja su cijela za zimu.Kuničnjak sam napravio prošle godine u 3mj znači za 2mj godinu dana i nemem primjedbi na njega :ppozdrav:
 
Pozdrav cuna jako dobri kavezi nema sta.Samo ako bi mogo da pretvoris kune u evre.Jeli jos uvek 7kn=1euro.
 
@cuna cestitam lepo si uradio ja sam kupio vojne sanduke i od njih napravio kaveze kupio sam istu zicu kao ti
 
Evo i mojih kaveza jesu stari ali jos sluze :D
malo sam ih popravljao pa ce da posluze jos neko vreme

na ovaj kavez trebam jos da stavim zicu na donja vrata o gotov je
na ovom kavezu ima 4 boksa..dimenzije jednog boksa su sirina75cm,duzina 100cm visina oko 60cam


a ovaj je malo manji ima gore dva boksa dimenzije jednog boksa su sirina60,duzina 80...a dole je sve iz jednog komada


Dok ne napravim nove posluzice...:D
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh