Formula 1

Weberova cista greska. Borba za poziciju,a Weber je bio malo neoprezan i to je to.
Totalni krah Mercedesa,izuzetno glupa odluka da se Schumacher pozove u boks kad je bio SC. Imao je tvrdje gume i mogao je lepo kao i Kobajasi,a ovako su napravili cistu glupost. Ovakv pocetak Schumachera u Mercedesu me neodoljivo podseca na pocetak u Ferariju '96 ,ko je gledao znace o cemu pricam.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xkdgXaRzy-4[/youtube]
 
Ocigledno je da je Kovalainen pustio gas. A i njegova izjava de je branio poziciju. Branio poziciju od bolida koji je brzi 5 sekundi po krugu. Glupost.
Mada mislim da je najveci utisak na mene ostavio onaj kreten Hamilton. Pretekao sejfti kar, dobio odprilike 1.5 minuta u odnosu na Alonsa i na kraju dobio kaznu da prodje kroz boks sto mu je ukupno oduzelo 11 sekundi.
Smrad.
 
Eule je napisao(la):
Ocigledno je da je Kovalainen pustio gas. A i njegova izjava de je branio poziciju. Branio poziciju od bolida koji je brzi 5 sekundi po krugu. Glupost.
Hoces da kazes da je Heikki Kovalainen hteo da navuce mladog, neiskusnog i pomalo naivnog Marka Webbera da se zabije u njega? Ne bih rekao.
Webber je kriv za ovaj udes i isto tako je kriv i za onaj udes na prosloj trci sa Vetelom, jednostavlo lika neinteresuje ko je jos na stazi pored njega. Bahat, tvrdoglav i prenaduvan Webber. ::lose::
 
meni se prije čini da se veber zajebo jer možda je mislio da će hejki ići sasvim lijevo u idealnu putanju kuda je i djelovalo da će ići (bar meni) :sta:

al' što jes' jes' letio je kao balerina :haha:
 
case ih je napisao(la):
Eule je napisao(la):
Ocigledno je da je Kovalainen pustio gas. A i njegova izjava de je branio poziciju. Branio poziciju od bolida koji je brzi 5 sekundi po krugu. Glupost.
Hoces da kazes da je Heikki Kovalainen hteo da navuce mladog, neiskusnog i pomalo naivnog Marka Webbera da se zabije u njega? Ne bih rekao.
Webber je kriv za ovaj udes i isto tako je kriv i za onaj udes na prosloj trci sa Vetelom, jednostavlo lika neinteresuje ko je jos na stazi pored njega. Bahat, tvrdoglav i prenaduvan Webber. ::lose::
Ocigledno si trku pratio na Foxu. :)
Nase ne gledam odavno jer imaju vrlo debilne komentare.
Uglavnom, videcemo sta ce izjaviti jedan i drugi.
Ja i dalje tvrdim da Webber nije kriv za sudar sa Vetelom niti je to negde zvanicno potvrdjeno.
A ti i dalje gledaj Fox i slusaj nase debile koji nemaju veze sa vezom.
Ako heces mogu ti i dokazati da su debili.
 
Weber ne da je kriv,nego je to toliko ocigledno da ne treba bilo sta dokazivati. Jedino ako neko nece da vidi sta se desilo,ali ako iole ima "pojma" o voznji zna kako se obilazi ili biva obijen. Druga stvar muci Webera,a to je do sad bilo dosta dobro sakriveno. Karakter mu nije bas onakav kakvim se predstavlja,ipak su mu zivci nesto tanji. No sve u svemu Weber je izuzetan vozac i nije prvi kojem se desavaju ovakve stvari. Setimo se Senne i Prosta, Schumachera i Coultharda...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TeAuQ2Xem4Q[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n8-QhXnuLgk[/youtube]
Moram napomenuti da sam navijac Schumachera od prvih dana u F1,pa do ovog rimejka u Mercedesu.
 
Jedan od sportova koji nikad neću skontati zašto ljudi prate. :) Najzanimljiviji deo je kad se neko skrlja... :haha:

Mada je još uvek bolje od NASCAR-a. Tamo komentari mogu da se svedu na: "Iiiii skrenuo je na levoooo... Vidi ga kako juri! Opet je skrenuo levo! ... Napetost raste! I.. i.. iiii... Opet je skrenuo na levoooooo! Svaka mu čast kako perfektno skreće na levo!" :haha: :haha: :haha:

A o tenisu neću ni da počnem jer ću stvarno otići u off. ::namigivanje::
 
paorpaor je napisao(la):
Weber ne da je kriv,nego je to toliko ocigledno da ne treba bilo sta dokazivati. Jedino ako neko nece da vidi sta se desilo,ali ako iole ima "pojma" o voznji zna kako se obilazi ili biva obijen. Druga stvar muci Webera,a to je do sad bilo dosta dobro sakriveno. Karakter mu nije bas onakav kakvim se predstavlja,ipak su mu zivci nesto tanji. No sve u svemu Weber je izuzetan vozac i nije prvi kojem se desavaju ovakve stvari. Setimo se Senne i Prosta, Schumachera i Coultharda...

Moram napomenuti da sam navijac Schumachera od prvih dana u F1,pa do ovog rimejka u Mercedesu.
Necu da pametujem, svako ima pravo na svoje misljenje. Ja ne navijam za Webera, navijam za dobru trku. I to otkad je poginuo najveci.
Sena.
 
Attila M. je napisao(la):
Jedan od sportova koji nikad neću skontati zašto ljudi prate. :) Najzanimljiviji deo je kad se neko skrlja... :haha:

Mada je još uvek bolje od NASCAR-a. Tamo komentari mogu da se svedu na: "Iiiii skrenuo je na levoooo... Vidi ga kako juri! Opet je skrenuo levo! ... Napetost raste! I.. i.. iiii... Opet je skrenuo na levoooooo! Svaka mu čast kako perfektno skreće na levo!" :haha: :haha: :haha:
jel ti imas uopste dozvolu?
i sta imitiras u toj pozi
 
Goran IHC je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Jedan od sportova koji nikad neću skontati zašto ljudi prate. :) Najzanimljiviji deo je kad se neko skrlja... :haha:

Mada je još uvek bolje od NASCAR-a. Tamo komentari mogu da se svedu na: "Iiiii skrenuo je na levoooo... Vidi ga kako juri! Opet je skrenuo levo! ... Napetost raste! I.. i.. iiii... Opet je skrenuo na levoooooo! Svaka mu čast kako perfektno skreće na levo!" :haha: :haha: :haha:
jel ti imas uopste dozvolu?
i sta imitiras u toj pozi

Imam dozvolu, hoćeš da je skeniram? A drugo: ko je tebe dirao?
 
meni se šumaher i cijeli ferari ogadio kada je za ljubav timske pobjede barikelo propustio sumahera prije par godina , tada sam popljuvao TV da se čudim kako me nije opalila struja :udri:
moji favoriti neki su :barikelo , baton , takuma sato i još par njih malo manje poznatijih

inače najdraži AM sport mi je ''bio'' pariz-dakar sve dok ga nisu premjestili da nema ni pariza ni dakra
pa onda WRC pa IRC itd u tom smijeru
 
Nazad
Vrh