Formula 1

Kada je formula bila formula,slika sa mog fb naloga i moja slika.
29511969_10216704058900688_1393092394329050026_n.jpg
 
Unakazise ovu formulu!
Na cega ovo lici?
Kako moze da vam bude interesantno?

E, to se slazem... Ova 'Liberty Media' i ko god da stoji iza nje polako pravi vašar. Prvo i osnovno, sto se vidi na ekranu je grafika... Koja vise dolikuje nekoj igrici nego tv prenosu. Ima tu nekih finih stvari koje su dodali, ali previse šarenila za koje smatram da je i vise nego nepotrebno. No, to ce svakako cuti od gledalaca u narednom periodu.

Citam jutros neke od komentara gde pise, 'Vrati se Berni, sve ti je oprosteno' :osmeh: hehehe

Pa stvarno, dok je deda bio tu, sve je bilo super. Cak su i naslovnu temu promenili debili... Pre neki dan bas gledam i to, kao hvale se kako je komponovao neki lik koji je komponovao muziku i za film Iron Man i Avengers-e... Ono, ne znam sta je falilo staroj temi, al' ajde... Jos jednom moram da napisem da bas prave ne cirkus, nego vašar.
 
Ботас је један од криваца што мечке нису узеле 1-2, јер је он дефинитивно имао формулу за 2 место. Јбг шта рећи, ферари је школски одрадио то са заменом гума и притиском на Лусиа и мерцедес да они исто ураде. Фетел је чекао СА и то му се десило, плус овај дебилан систем, који му је омогућио то што му је омогучио, да се врати испред свих, а да се није десило то што се десил оса два хаса вратио би се Фетел на треће место и ту би и завршио.

Овај систем се мора дефинитивно мењати, јер се ето виде његове мане..,но идем одаље, следећа трка је Бахреин, па Кина ту ће се видети колика је стварна разлика између Мерцедеса и Ферарија, а и то су стазе где се може претицати на пар места ан свакој....

- - - - - - - - - -

Берни је био мала маца наспрам ових јенкија....а што се тиче графике, типична америчка, шта очекивати од њих....
 
Pocela nova sezona i mnogo promena.
Kao sto neko rece grafika kao da igras fifu. Novi logo zesce njeSra. Halo isto. Trka dosadnija od Abu Dabija prose godine. Nije ilo par preticanja.
Hass me bas iznenadio ali ih izdalli pistolji za zamenu guma. Stvarno steta za njih. Ono sto me bas zacudilo je dim iz Ferrarijevih motora, koji dime kao produvali Dajc:haha:. Realno, Mecka je bila dominantnija ovaj vikend, a verovatno ce biti i cele sezone. Nadam se da ce specifikacija Ferrarijevog agregatta za Kanadu ili Francusku obezbediti nesto vise konja i ucini sampionat zanimljivijim.
 
Gluposti,nema vise auto sporta na tv.Nema vise pravih autotrka,zasad ostale trke autokros koji je nasa forumska dika @savoris i poneke drift trke.Sve ostalo je izobliceno da se nemoze prepoznati :ppozdrav:
 
Jel gledao neko trku?
Ja nisam,bio u gostima..

Al sam zato odgledao moto GP...uuf,cist adrenalin
 
Moto gp- idiotizam Markeza. I šou na početku trke. Po meni oštecen Miler za podijum 100%.
 
Kakva greska mehanicara Ferarija, polomise nogu coveku al ce mu bude lakse kad im uzme milionce odstetu...

Sto se tice motogp-a netrpeljivost Markeza prema Rosiju je bila vise nego ocigledna, setite se pre dve ili 3 sezone kada se borili za titulu Lorenco i Rosi i u zadnjoj trci Markez nije napadao Lorenca a nije ni dao Rosiju da prodje...
 
Da te godine je direktno odlučio titulu. Dzabe je na kraju trke prisao Rossijevom boksu da se izvini. Rosi nije hteo da izađe i raspravi to, zato sto Markezu je ovo ko zna koji put da pravi užas na stazi. Po meni ga treba rebnuti da se ne trka u Teksasu.
 
Dobro jutro svima :)

Idemo Kiiiiinaaaa... Hoće li dobiti Hamilton danas?

- - - - - - - - - -

Mehaničarima Red Bull-a treba dati trofej ako Rikardo pobedi, jer su juče uspeli da poprave za dva sata kvar na automobilu i od izgubljene trke uz izuzetnu taktiku i spremnost tima dodju do pobede... Kapa dole za Red Bull danas, sve pohvale!!! Max k'o Max, suvišno komentarisati, ali prevelika želja i eto incident...
 
Max po mom skromnom misljenju treba pod hitno da ode psihijatru. Decko nije u redu i trebalo ga je kazniti sa malo vecom kaznom. Uredu je biti agresivan i zeleti pobediti, ali ovakvo nepostovanje protivnika je za svaku osudu. U svakoj trci napravi glup potez i unisti nekom trku.
Ocajan tehnicko takticki tim Mercedesa. Reaguju kao mrtav konj.
Ove godine nemaju sanse za titulu osim ako se nesto drasticno ne promeni, usta sumljam. Ferrari ima ogromne sanse da bude pobednik.
 
Nisam ni ja gledao trku. Bilo je F1 ili ispit iz fizike. Fizika je pobedila :haha:.
Crashtappen je dobar vozac ali iz trke u trku neki incident. Voznja na granici ludosti. Dobro ga je Hamilton nazvao Dickhead. Treba mu zabraniti da vozi na jednu ili dve trke, verovatno bi se malo opametio. Po ko zna koji put je nekome unistio trku. Po snimcima totalno kriv. Nije imao nikakve sanse za preticanje, bar ne u ovoj krivini.
Kapa dole za Ricarda i red Bull. Za 2 sata su uspeli da haos pretvore u 6. startnu poziciju a kasnije i pobedu
 
Pa tako nekako uvek ispadne... Odlicna trka! A Luis vise srece nego pameti... Velika steta za Botasa i oba Red Bull-a...
 
Oped Verstapen gluposti pravi. Kod mene u ekipi sigurno ne bi vozio. Botas po meni danas najbolji i mislim i da bi bio prvi svakako jer je Ferrari napravio glupost u strategiji.
Na kraju ipak Hamilton pobedi ni krivni duzan.
 
Nazad
Vrh