Fendt

Mali ali opasan :D
hb90.jpg

Stariji i mladji brat :D
73n5.jpg
 
Imam jedno pitanje za poznavaoce Fedta?
Kako se na hidraulici kada se ore otpusti ili stavi hidraulika u plivajuci mod.Kod mene samo podize i spusta hidrauliku ali sa potiskom na dole.Radi se o fendtu 312 a ima boschovu eletronsku hidrauliku.
 
ako je starija linija (s potenciometrima na bočnoj komandnoj ploči) onda pritisak ili plivajući položaj reguliraš prvim potenciometrom s lijeve strane . On u sredini ima nulti položaj ako ga okrećeš udesno onda podešavaš silu potiska a ako ga ukrećeš ulijevo onda ti je plivajući položaj a okretanje reguliraš brzinu odaziva. Ako je novija linija (potenciometri na bočnom stubu) onda ti je to prvi odozdola.





1 - podešavanje sile potiska odnosno brzine reagiranja u plivajućem položaju

2 - brzina dizanja odnosno spuštanja

3 - podešavanje na koju visinu će podignuti hidraulik
 
Na Fendt -u 312lsa mi ne rade HITCH control tasteri na blatobranima...
Kako mogu da utvrdim gde je problem?
Najlakse naravno... :)
Instalacija nije u prekidu do centralne jedinice..
Hvala unapred...:ppozdrav:
 
Na Fendt -u 312lsa mi ne rade HITCH control tasteri na blatobranima...
Kako mogu da utvrdim gde je problem?
Najlakse naravno... :)
Instalacija nije u prekidu do centralne jedinice..
Hvala unapred...:ppozdrav:


kod mene isto bio problem , zbog tastera, prljavstina usla i nije imao kontakt.....naj jednostavnije da ih skines sa poz. svetlima i pogledas iza
 
Jedno pitanje za poznavaoce Fendt-ov.Gledam jednog Fenda 816 pa me interesuje kakavi su........Koji motor nosi MVM kao stari tipovi,hidraulika,dali ima puno elektronike...Hvala na svakom komentaru.

1.jpg
 
Jedno pitanje za poznavaoce Fendt-ov.Gledam jednog Fenda 816 pa me interesuje kakavi su........Koji motor nosi MVM kao stari tipovi,hidraulika,dali ima puno elektronike...Hvala na svakom komentaru.

1.jpg


Takve i ja konkretno gledam, ali nema ih sa malo sati u ponudi, jedna mala ispravka, ovi modeli nose MAN motor, a predhodnici mwm.
 
Nazad
Vrh