Fendt

Taj 512 ako je onaj sa sajma po recima interagrara je uzeo neko ko pravi setvospremace,drljace itd,za transport masina na vasare i tako to,ime nisam zapamtio,ali mislim da taj covek ima neki jcb i fendt 716 u extra stanju.
 
To je ond tanjiraca komerc kupila. Oni idu na vasare sa JCB-om i 716-kom. A nekako mi je puno para za prevoz masina po vasarima.
 
Ako je JCB i 716 onda je tanjiraca komerc, inace ala taj 512 ide ja sam se namucio da ga zaobidjem motorom (zoljicom, ali je skinuta blokada tako da ide oko 70 km/h).
 
Nesto tu nestima bane,ili ovi iz interagrara nemaje pojma ili tebi na motorcicu laze sat,mi kad smo pricali o brzini traktora kazu da ide 45-46 i kao ni 512 ide toliko,jos se zalio covek kako njemu treba sto brze da ide zbog vasara da pre stigne,jedino ako su ga nastelovali :D
 
16tnwl.jpg


716 vario i SIP Silvercut 300F RC
 
Tog fendta 512 je uzeo Branimir Kuzmanovic vlasnik firme Tanjiraca komerc,po njegovoj prici uzeo je sa brzim menjacem i kao sa Iner Agrarom je potpisao ugovor ako ne bude isao 70kmh da ce ga vratiti,i kaze da ga je platio 140 000e malo je puno ali ko zna,ima jos fendta polovnog 716 i 2 JCB jedan je u funkciji ide 119kmh :D a drugi stoji rasklopljen ,menjac mu otisao :ppozdrav:
 
I pricali smo vec dosta puta dzabe ti da traktor ide toliko brzo ako nemas prikljucak koji moze to da isprati .
 
Tog fendta 512 je uzeo Branimir Kuzmanovic vlasnik firme Tanjiraca komerc,po njegovoj prici uzeo je sa brzim menjacem i kao sa Iner Agrarom je potpisao ugovor ako ne bude isao 70kmh da ce ga vratiti,i kaze da ga je platio 140 000e malo je puno ali ko zna,ima jos fendta polovnog 716 i 2 JCB jedan je u funkciji ide 119kmh :D a drugi stoji rasklopljen ,menjac mu otisao :ppozdrav:

119 km/h malo ga dodajes previse, ide 50-ak km/h Pisano je par postova u nazad ciji je traktor, danas su meni rekli da je 512-ka izasla 180 000, samo sam se nasmejao i okrenuo, jer znam da nevredi te pare, jer 936 je 165 000 + pdv. na fendt-ovoj stranici (konfiguratoru) cena je oko 110 000 sto znaci da ga nije vise od toga platio. A zna i za koliko je 313-ka otisla sa sajma.
 
Merili su iza traktora vec par puta znam ljude koji su vozili taj JCB ide 119 kmh provereno,puno jeste ali je tako :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh