Fendt

Da,da.... Ni ja nisam verovao da je ta cena. ::sramota::
 
936 koliko cujem nije se proslavio. Kod lokalnih gazda je bio na probi, pa su na kraju uzeli 930 racunali slabiji motor pa nece imati problema sa menjacem i ostatkom traktora. Medjutim, ipak su imali raznih zezancija oko 930 i po prici verovatno ce ga prodati cim istekne garancija. Koliko vidim u zadnje vreme radnici im voze JD serije 6x20 i 6x10, kao i 6x00. Imaju i neki veliki JD 8xxx, star 5-6 godina. Inace te JD6xxx su vecinom kupili polovne i u repi vidim da peglaju sa tandemkama samo tako.
 
Zaboravio sam da slikam pa bi zamoliio nekog da slika i postavi sliku od 936. Bitan mi je detalj koji je napisan na staklu napred. Kada bude postavljena slika vratite se malo na 75. stranu ove teme.
Nadam se da se vidi...
20130519125111.jpg
 
Tako je kod svih traktora (kako koga zavrnu). Nadam se da ovo nece procitati @secondgeneration :osmeh:
 
Neka se on ne nađe uvređen ali situacija je takva.Verovatno se nose mišlju ako čovek već daje preko 150 k eura za traktor šta ima veze ako ga izujemo za još neku desetinu.
 
pozz momci,ja sam evo ovde novi,i za mene je Fendt daleko broj 1 iznad svih :osmeh: a sam detaljno pricao na fendt-ovom strandu sa tim predstavnicima...taj 936 sto je ta cena je stariji model,od opreme je standardan i osnovna skroz verzija zato je i ta cena...inace da hoces sad novog cena je mnooooogo veca...a onaj 512 sto je slika postavljena kosta sa pdv-om 150000,ali ima profi opremu,opremljen je skroz...tako da vas ne zavarava cena 936 to je stari model i normalno da je cena dosta niza...zanima me jel ima neko mozda Fendt-a 716,714,712 ili mozda iz serije 400?kako su se oni pokazali?posto planiram da idem u nemacku da uvezem nesto pa mi treba savet ako mogu da dobijem... :ppozdrav:
svako ima svoje misljenje,ali znam da fendt 936 nov,nova serija sa adblue i sa profi opremom nije ispod 250 hiljada sigurno,tako mi je covek rekao u interagraru...ako laze on,lazem i ja...
 
Evo vam službene ponude koju je kolega tražio za subvencioniranje preko IPARD programa EU, moraš skupiti ponude za tri različita traktora a kako on želi kupiti New hollanda tražio je ponudu za njega, JD i Fendt tako da NH ispadne najjeftiniji i prođu mu papiri.

Scan_zps4c80442d.jpg


Scan1_zps8812e993.jpg


Scan2_zpsdbc305a6.jpg



Mislim da se u obzir uzima srednji tečaj koji je trenutno 7,57 kn za euro
 
Svasta oni kazu :) kazu da kod njih nije kao u almexu kad se pogadjas pa da ide cifra 5000e na dole,ali ima je prostora i te kako cak i malo vise,ali otom potom.
A sto se tice 716 ima jedan poznanik trenutno ima 14500rc i sluzi jos zasad :) a inace je tesko naci napolju da je traktor ocuvan i u dobrom stanju a da je cena pristupacna tipa da je tamo oko 45000e,no ima svakakvih,nije da nije cest slucaj da je menjan vario menjac i na 6000rc.
 
Cudi me da i Fendt daje samo godinu dana garancije na svoje traktore, mislio sam da je vise.
 
pa ima tamo 2000 ili 2001 god da je oko 30000 samo ne znam kakvi su,koliko jos moze da traze...a hocu da uzmem,ne znam dal je pametnije da gledam 514 ili 515 da nije vario a nesto novije,ne znam sta da radim koji uzeti...
 
Pa uzmi sam kako se krecu cenu pa kakav moze biti,ako trazis ocuvan traktor i da je sve na mestu tesko ide no nikad se ne zna,neko trazi godinu dana a nekog ubode da se pojavi posle mesec dana,samo se mora odma rezervisati jer ako je jeftiniji a u boljem stanju ujutro izadje oglas a popodne vec rezervisan,no neki ne daju da rezervises pa je tu riskantno i ici,jer dva dana je previse,to i svaba kupi.
 
Nazad
Vrh