Fendt

Ima ali neki od njih samo čitaju postove.Ne učestvuju aktivno i u pisanju.Za jednog koga ja znam ne zna skoro ni da čita ,a kamoli piše.Bitno da zna da ide posle po selu i okolini i podbada kako je ko iz našeg kraja pisao ovo ili ono.
 
koji je ovo model traktora ? ? ? :sta: :haha:

4lv6f.jpg
 
ja bi rekao da je to model 900,ako je prvi broj 9 ispale su joj dve nule.....(velke)

- - - - - - - - - -

prosto se plasim da nasem uredniku nepozli......
 
Ima u Staparu Fendt 930. Imali su na probi 936, ali je vracen jer je motor prejak za menjac i ostatak traktora po njihovim recima. Zbog toga su uzeli slabiji motor. I clan PKB je pisao da 936 ima problema sa menjacem.

edit: Ovo je odg za Nikolu iz Tomasevca
 
Danas sam bio u Belju, I cene fendta su sledece:
412- ka je 100.000 evra +pdv
Polovan 924 je 60 000 +pdv sa 12 000 rč
polovan 936 je 79 000 + pdv sa isto tako odprilike 12 000 rč
Traktori su dosta dobri, s tim da gume su pri kraju, mogu jednu godinu izgurati.
 
Moze li mi neko reci gde ima da se kupi automat zmigavca za fendt lsa? Ovako izgleda...
relej.jpg
 
Obisao sam pola grada, kad pokazem sta mi treba kao da sam pokazao deo od nuklearnog projektora, niko od prodavaca nije video nista slicno.
Bio kod par autoelektricara, oni takodje nisu videli tako nesto, a jedan mi rekao da pasuje od nekog BMW-a.
 
to je koliko vidim 2+1+1.ako ti je to bitno a ne njegov oblik ili proizvodjac onda bi trebalo da ima svuda samo nece tako izgledati
 
Nazad
Vrh