Fendt

Ispravka najveci je Trisix ali(bar ja tako mislim) on je sporiji od 939 zbog tezine. A ni 210 nije naj manji nego 206 (pored njega manji od 210 su i: 209, 208 i 207)
 
Poslednja izmena:
znali neko nesto o ovome modelu fendta? Deda mi prica da ih je vozio 70ih u nemackoj dok je radio. Kaze da ruzniji traktor nepostoji ali takodje ni univerzalniji. Kao sto i sami vidite ima sanduk napred koji kipuje na tri strane (hidraulicno) ima hidrauliku napred nazad kardan takodje i napred i nazad i jos dosta upotrebljuvih sitnica.
 
nije ti to nista neobicno , sedamdesetih godina su fendt i ostale firme pokusavale nesto s tim nosacima prikljucaka ( slobodni prijevod od Geräteträger) a eicher je najvise polagao nade u takve strojeve http://www.watzeels.nl/geratetrager.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Takve, ili je bolje da kažem slične su radili do 2004 godina sa oznakom GTA i Xylon, koji su nasljednici ovih. Samo što od 84. godine, kad se počela proizvoditi serija 300 GT, nisu više imali ove sanduke.
 
Da li neko moze da mi kaze koje ulje treba koristiti za motor, hidrauliku, menjac, volan... U pitanju je fendt 611 ls iz 1985.
 
Bespotrebno zauzimanje masine,danas je to mnogo kulturnije reseno tako da traktor ima prednju i zadnju hidrauliku pa se po potrebi kaci prikljucak.
 
Koliko sam upoznat za radom mnogih uvoznika nove mehanizacie kod nas, ta cena koju daju na konfiguratorima se umanji za oko 30% i dobijes cenu traktora kod nas.
 
716, stroj, nema priče

DSC05018.jpg
 
znaci otprilike ispadne 90 i koju hiljadu kod nas?

Ja neznam tacnu cenu tog traktora ali kad poredim cene Case, New Holand, McCormick, Landini, John Deere i jos nekih to ispadne za oko 30% jeftinije od takozvanih fabrickih cena, mislim na prodajnu cenu tih traktora kod nas.
 
da li neko ima fendt traktor 612 ?
i koja mu je realna cena ? bio sam da gledam jedan danas 90.godiste oko 12500rc,sve je ok samo sto je kompresor od klime poslat na remont u neki veliki servis i zagubljen je,pa sad ne zna covek ni koji je tip kompresora da moze drugi potraziti..imam sliku ali nzm kako sad staviti :/
moze i na pp odgovori.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh