Fendt

Nisam video ali sam čuo da su,iz susednog sela, dva veća fendta odvežena na remont ,bukvalno iz oranja.
 
Ne bih se složio da je to loš kvalitet.Šefofi naredili da se ore ,iako uslovi za oranje nisu ni blizu povoljnih.
 
Normalno ,vozili su radnici.Isto bi se dsilo, da bilo ko vozi.Problem je u glavama a ne u mašini.
 
KishRobert.
Ne brale,nisam ja od tih,tako su pricale svabe kad sam bio preko,a i mogu ti reci da vece havarije nisam imao ni na jednom,sobzirom sa koliko su radnih sati dosli.
 
Sto covek ne moze da unisti to priroda jos nije stvorila.U mom kraju sela ima familija , Bog im oduzeo pamet a dao snagu , i budake lome a o menjacima i traktorima da i ne pricam.........
 
Normalno cim su ubacili kompjutere u traktore to mora da na kraju ode u.............. Razumem u automobilima i kamionima ali u traktore ubaciti brdo elektronike to nije normalno niti prirodno.
 
Ima puno toga u vozacima neznaju da rukuju sa ,,elektronikom,, pa jos kad rade dan noc trenutak nepaznje i moze doci do velikih havarija
 
Sumadinac.

Pa pravo da ti kazem to i nije tako lose,vozio sam se u 936 i stvarno nemam reci,deluje slozeno a u stvari je dosta lako,sve sam radi,udoban,kao putnicki auto,e sad sto mi nemamo para za odrzavanje,lose gorivo,ulja,nemamo adekvatne majstore...
 
Ko?gosn Malesevic?Ih jos kako parce zice i udri,salim se ok je,meni sad zavrsava 614,otisla mi manzetna na klipu hidraulike i caura na rukama hidraulike.
 
Spao kaiš sa alternatroa na 936.Usekao negde nešto na samom alternatoru.Zamena istog košta 124000dinara.Ljudi otišči i kupili ceo nov Iskrin za 34000 i namontirali.Traktor radi samo tako.
 
Nazad
Vrh