Fendt

Da ga covek zadavi ko pile

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Људи не продају у Немачкој тракторе и машине само Немци.Кад купујеш од сељака и већине плацева које Немци држе велике су шансе да купиш и да ти кажу како јесте.А ако налетиш на шиптаре,арапе па и доста трговаца са простора екс Југе огромна је шанса да те зајебу.Нит је Немачка то што је била нити тамо Немци само раде. У мом искуству Арапи су највећа багра и преваранти,ту нема поштеног човјека,не кажем има и наших превараната,мене је зајебао један локални,наш човјек,купио сам неке ствари,међу њима једну ствар за једног члана са форума,и од тог трговца син је требао то само да довезе до мене и да платим превоз,али он је сву робу одвезао кући и распродао.После смо се вијали око тога дуго док нисам извукао камату,ал је поента да је продао нешто што је моје и што сам ја већ неком био обећао као поклон и сад не могу да нађем друго нити да купим кад је све стало.Значи има их свакаквих ал претежно су клошари.Да сам на Пујоловом месту не би му пустио то само тако нема шансе.
 
Pre 4 meseca nadjrmo kamion u Češkoj sve nam odgovara, nas 3 sednemo u auto i gas, odemo tamo ispred Praga neko mesto kad to nije taj kamion????
Kaže Makedonac (šipac) da ga je doradio u fotoshopu
Uvaljivao nam je desetine drugih kamiona nismo našli odgovarajući
Nadjemo odgovarajući u CH isto šipac, mi mu kažemo da smo u CZ da nam je uterao njegov zemljak i da zbog korone je nemoguće ući u CH
On zove tog prevaranta da nam plati hotel i put!!!!!!
Taj prevarant nam sve plati
A ovaj CH šipac predje truck-om neki malo granični prelaz da nam pokaže TRUCK
Pogodimo se, isplatio mu iz SRB on zadruzi vozača i kamion dok mu nisu legle pare i dok nisu sredili papire
Naravno vozač je bio u hotelu
Pošten tip do koske!!!!!!!!!!!
Kad je kamion stigao u srb mi ga zvali da se zahvalimo a on kaže sledeći put ne morate čekati da legnu pare odma vozite kući

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ja sam pre par mesesci bio zagrijan za fendta 310 nova tipa oko 97 godista , mislim da dobrincanin ima takavog samo sto je model 308.
Odem ja kod svog jednog svog poznanika i pitam gdje bi bilo najbolje da kupujem a da sto bolje prodjem jer je covek imao boga oca od masina ali je sve kupovao u inostranstvu preko coveka kome bi reko da mu nadje odredjeni model i kad mu nadje posalje slike a on mu salje pare. Prica on meni kako mu je ovde ispao jeftin massey i konta on sto bi uzimao u inostranstvu kad ce ga ovde isto izaci pojeftino a i taj mu slozio pricu. Kupi on njega i posle mesec dana su krenuli kvarovi, pozvo je majstora i kad mu je reko cifru popravke poceo da se krsti, dal je bila cijena oko 10000e ili km nisam siguran, a najvise kvarova je bilo na hidraulici i na mjenjacu. Jos su mu i kolege govorile da bjezi od masseya posebno od tog ali je htio na traktoru pravi ehr i ove ostale komande na dugmice. Sreca pa je nasao neku budalo koja je to htjela sve postepeno popravljati, to mu je bila prva i zadnja masina koju je ovde uzeo. Slucajno mu ja kazem za tog fendta i da se krecu od 35000 km do 50000km koliko sam uspio vidjeti. Kad je to cuo povede me kod svog komsije i pokazuje mi fendta bas kakvog sam gore naveo. Izasao ga sa prevozom i svim 30000km jos mu svabo poslao filtere ulje i goriva.....
 
Rodjak uzeo kamion i prikolicu gore od svabe licno, ful stanje bdf sanduci, komplet kao pracka.. cena bas bas povoljna.
Kad je stigao kuci podignu cerade, imaju sta videti, 5-6 guma, 2 na felnama, raznoraznih rez delova u vrednosti 2-3e.
Al to nije mentalitet balkanca jbg, nas vadi sijalicu iz fara da zameni kineskom...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Људи не продају у Немачкој тракторе и машине само Немци.Кад купујеш од сељака и већине плацева које Немци држе велике су шансе да купиш и да ти кажу како јесте.А ако налетиш на шиптаре,арапе па и доста трговаца са простора екс Југе огромна је шанса да те зајебу.Нит је Немачка то што је била нити тамо Немци само раде. У мом искуству Арапи су највећа багра и преваранти,ту нема поштеног човјека,не кажем има и наших превараната,мене је зајебао један локални,наш човјек,купио сам неке ствари,међу њима једну ствар за једног члана са форума,и од тог трговца син је требао то само да довезе до мене и да платим превоз,али он је сву робу одвезао кући и распродао.После смо се вијали око тога дуго док нисам извукао камату,ал је поента да је продао нешто што је моје и што сам ја већ неком био обећао као поклон и сад не могу да нађем друго нити да купим кад је све стало.Значи има их свакаквих ал претежно су клошари.Да сам на Пујоловом месту не би му пустио то само тако нема шансе.
A sta bi mu ti uradio?
 
A sta bi mu ti uradio?
Прво покушао нормално да разговарам у сваком случају,после тога све зависи од њега.Знам за доста екстремнијих метода које су људи радили трговцима кад их преваре.Фино га назовеш и кажеш тако и тако и има ли он неко објашњење зашто је то на трактору тако урађено.
 
Pljunuo pod prozor

Sent from my moto e5 using Tapatalk
Можда и то,ко зна,дешавало се да плане зграда,ауто,да се поломи нога,да се пљуне под прозор.свашта се дешавало,народ свашта ради кад га зајебу.Један дечко је због растресача за сијено са навареним зупчаницима од стране препродавца том истом сломио карличну кост,знам и за случај цистерне за осоку,која је продата тако вјешто на брзину и по мраку,тако да кад је сутра отворена унутра била трула до бола,кад је рекламирана јер је речено да је као нова и нигде трула продавац се правио луд,док га нису њих 3 затворили унутра на 2 сата.Има свакавих будала,ал не треба допустити да те јајаре направе будалом,јер нису мале паре.кад их будеш искеширао за тако нешто и прејебу те питао бих те дал би му "пљунуо под прозор".
за те одрпине од 1000е не би се ни ја нервирао.
 
Kolega putin, sta bi rekao da imas na kamionima jabuke po 500-1000e reklamcije (2500e) je rekord kod drugara. Da sam tsko rwzmisljao vec bi bio na robiji. Realno 90% trgovaca je stoka. Gledas da radis sa dobrim ljudima i bezis od losih. Meni je draze da sam sa porodicom nego da robijam nekog klosara.
 
Pujol, koliko si radnih sati napravio od kupovine do uocavanja kvara. Da li ste mozda gledali cene takvih traktora na zapadu? Sigurno su 10ak hiljada e skuplji nego sto se prodaju kod nas. Ocigledno je taj traktor umesto na otpadu zavrsio u prodaji kod nas. Ne opravdavam prodavca, ali kad kupujes polovno mozes svasta ocekivati.
 
Pujol, koliko si radnih sati napravio od kupovine do uocavanja kvara. Da li ste mozda gledali cene takvih traktora na zapadu? Sigurno su 10ak hiljada e skuplji nego sto se prodaju kod nas. Ocigledno je taj traktor umesto na otpadu zavrsio u prodaji kod nas. Ne opravdavam prodavca, ali kad kupujes polovno mozes svasta ocekivati.
Napravio sam negde oko 400 sati,nisam ja očekivao da kupim nešto što se neće kvariti,ali da stavljaju kalaj u blok motora ti sigurno ne.
 
Прво покушао нормално да разговарам у сваком случају,после тога све зависи од њега.Знам за доста екстремнијих метода које су људи радили трговцима кад их преваре.Фино га назовеш и кажеш тако и тако и има ли он неко објашњење зашто је то на трактору тако урађено.
Zvao sam ga,kune se u decu da ga je tako kupio,i kaže da ga je kupio u nemačkoj od Nemca koji ga je kupio u Francuskoj i da su to Francuzi uradili 😄
 
Nazad
Vrh