Farovi i svetlece lampe

Bas tako, ostali da se namontiranu na ovaj rukohvat da osvetle strane traktora. One 27 i 48 nisam hteo jer su spot, nikako mi se to nije svidjalo, ima ih par u selu. Tako da jesu 3x skuplje, ali sam bas ovakve trazio...
Ja imam te spot i nisu nizašta. Bacaju samo u daljinu i smetaju očima.
 
Sa strane gde su pozicije crka mi jedna i ne vidim nista kad treba da upadnem u trag za prskanje

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ove bile na stanju pa sam mogao da probam. Led bar ne znam kako bi svetleo, ima ih bas puno, pa nisam hteo da rizikujem da isprobavam.
 
Led bar imam od 55cm i navodno je 126W, i sija odlicno, na traktoru pored njega imam i one kockaste 48W, u odnosu na led bar nisu nizasta, led bar ima rasporedjene diode koje bacaju u daljinu i koje bacaju ispred i sa strane
 
Led bar imam od 55cm i navodno je 126W, i sija odlicno, na traktoru pored njega imam i one kockaste 48W, u odnosu na led bar nisu nizasta, led bar ima rasporedjene diode koje bacaju u daljinu i koje bacaju ispred i sa strane
Bane jel stavljen na kabinu, ili na masku? pošto se ja stalno lomim da kupim za mali traktor, a vidim tvoje iskustvo, koje nisam do sada zapazio da je neko napisao. Koliko je širok?
 
@banePA Jel zakrivljen ili ravan led bar ?.
@aca74 Napisao je :),a i imas na netu mozes videti na XenonSijalice sajtu koliko su siroki led barovi u zavisnosti od jacine W.Ima i od preko 1m sirine ,taj treba 2 alternatora lol.
 
  • Like
Reagovanja: SDF
@Arkadije Ravan je, ali je bolje zakrivljeni, jbg nisam znao kad sam uzimao, šire baca. Tj predpostavljam da je bolji nisam video kako sija

@aca74 55cm, trazio sam bas tu dimenziju jer se knap uklopio na rusa napred na haubu, malo iznad redovnih farova
 
@Arkadije Ravan je, ali je bolje zakrivljeni, jbg nisam znao kad sam uzimao, šire baca. Tj predpostavljam da je bolji nisam video kako sija

@aca74 55cm, trazio sam bas tu dimenziju jer se knap uklopio na rusa napred na haubu, malo iznad redovnih farova

229c1b8d5899403e7d3dacd4619e23d7.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I da dodam za mesto, ne volim kad mi je far gore na kabini, osvatljava mi celu haubu (bespotrebno), pravi odsjaj prema meni, slabije vidim, hauba pravi senku isred samog traktora…. I one farove od gore sam spustio dole kod pozicije i žmigavca
 
Kako znati koliko W radnih farovi smeju biti da moze alternator da izdrzi ?.Hteo bih mozda na kombajn ,zmaj 142,traktor i jos jednu masinu ubaciti led radna svetla,ali nzm koju jacinu da uzimam,tj do koje jacine ...
 
Nazad
Vrh