Farovi i svetlece lampe

Narucio sam danas Wesemove farove iz Krokusa, 2470 dinara komad. Pitao i za zadnja stop svetla za Zetor original Češka, 4000 dinara komad.
 
Ja sam jedan saturnus far rasklapao i na potroseno ogledalo lepio samolepljivu alu foliju. Sta znam... Bolje deluje nego sto je bio. Svetli. Radi. Staklo usmerava. Nije kao nov al ok je
 
Stigli su danas farovi. Da li je moguce da je sijalica za poziciju namestena da stoji sa strane u faru a ne u donjem delu? Nisam do sada to video. Razlicita je cena farova, iako su identicni.
 
Gde ima da se kupe adapteri sa r2 na h4? Stigli mi danas farovi za 577 21. Oktobar Zastava pa da i te adaptere nadjem...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Gde ima da se kupe adapteri sa r2 na h4? Stigli mi danas farovi za 577 21. Oktobar Zastava pa da i te adaptere nadjem...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Kako si zadovoljan kvalitetom farova? Ja sam uzeo njihova zadnja svetla i kvalitet je jako loš, kao da su se deca igrala. Loše dihtuju, morao sam ih izolir trakom izlepiti da ne upadaju voda i prasina.
 
Evo upravo ih ugradio. Ovako na oko izgledaju dobro a videćemo kad malo odrade kako će biti... Sutra ću u NS da vidim da nadjem adaptere pa da kompletiramo...


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nikako da objavim. Zimus mi ostade komad led trake pa je montirao u traktor i kombajn, ubija kako svetli za komad led trake. One sijalice c10w su zesce sranje, navece ko kandilo svetle.
7f14ffd8b22f91c75eafd61806735852.jpg
e95daa98c4fa01dea50317d02f05226c.jpg


Poslano sa mog SM-A415F koristeći Tapatalk
 
Nikako da objavim. Zimus mi ostade komad led trake pa je montirao u traktor i kombajn, ubija kako svetli za komad led trake. One sijalice c10w su zesce sranje, navece ko kandilo svetle.
7f14ffd8b22f91c75eafd61806735852.jpg
e95daa98c4fa01dea50317d02f05226c.jpg
Ma super su. To je budućnost osvetljenja (oko ne izmisle nešto još bolje). Verovatno će sve više da se koriste kao glavno osvetljenje na raznim mestim. Ja planiram na plafon radionice na svaku cev celom dužinom traku. Velika prednost nad sijalicama je što ne prave senku jer izvor svetla nije lokalisan
 
Колеге да ли је неко сервисирао или му је неко сервисирао пумпу за прање високом притиском.Купио сам још један Кранцле,али мањи,често има проблем,ради нормално сасвим и само опадне притисак и опет ради касније нормално.Некад ради апсулутно без проблема.Има ли ко идеју шта би требао прво да погледам?
 
Nazad
Vrh