Farovi i svetlece lampe

Philby

Član
Učlanjen(a)
24 Maj 2013
Poruka
1.807
Ako trebate zamjenu za stare balonke R2 onda tražite H5. U principu H4 sijalica sa podnožjem za R2, kod nas ih ima u prodavnicama auto dijelova.

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
5.114
Na "našoj" sedmici su stavljeni farovi hella, i h4 sijalica, i ti farovi najbolje sijaju od svih drugih koji su po dvorištu

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
5.114
Okrugli, kao što su originalni, ima ih u st pazovi da se kupe... Pokušaću da nađem neku sliku, ne mogu izbliza momentalno, traktor je kod majstora..

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
2.733
Zar hella postoji jos uvek?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
2.733
Pre su samo ugradjivani na poznatije marke ali negde sam cuo da se ne proizvode vise...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

daner

Član
Učlanjen(a)
12 Dec 2009
Poruka
2.940
Ma gde se ne proizvode, na svim ozbiljnijim traktorima fabricka ugradnja.
Na Masey Fergusonu novom je sve hella.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

BOKIBOLE

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2011
Poruka
4.074
Gde uzeti kvalitetne farove i zadnja svetala za Imt 533? Kojeg proizvođača odabrati? Ne bih nista led stavljao. Malo sam pretrazivao net i vidim da od zadnjih svetala 21.oktobar preko fotografija deluje dosta kvalitetno. Prednji farovi su veca enigma, ne bih tursko, indijsko vec nesto kvalitetnije.

CVEJA Po

Član
Učlanjen(a)
9 Dec 2010
Poruka
2.998
Gde uzeti kvalitetne farove i zadnja svetala za Imt 533? Kojeg proizvođača odabrati? Ne bih nista led stavljao. Malo sam pretrazivao net i vidim da od zadnjih svetala 21.oktobar preko fotografija deluje dosta kvalitetno. Prednji farovi su veca enigma, ne bih tursko, indijsko vec nesto kvalitetnije.
Samo Wesem(Poljska).Imaš ih u Krokusu!Kvalitet i focus extra!

Vrh