Farovi i svetlece lampe

Jel je neko probao sa led radnim farovima kako svetle? Vidim ima ponuda za 15-20e po komadu.
27w-led-work-light-03-50.jpg

round4-3-inch-48w-led-wo.jpg
[/IMG]
 
Druze sto se LED-a tice,trenutno je stanje koliko para toliko i muzike. Pricao sam sa jednim deckom koji se bas razume i radi puno(drugar od clana Bubu)kaze da se isplati kome se isplati(manje struje trose,tanji provodnici,duzi radni vek...)ali su jos uvek skupi ako su kvalitetni,tek se za par godina ocekuje pojeftinjenje.
 
Opet logicno,ako hoces da isto sijaju kao Wesem moras platiti jedno 3X skuplje,a ako ces LED u klasi Wesema za 15e,neces se usreciti. Razmisljao sam i ja o LED farovima za 2 crvene po komadu,ali su me strucniji ohladili.
 
Trebam pomoc, trazim xenon sijalicu h3 24v. Adresa moze i iz Novog Sada, ili ime prodavnice koja to ima.
 
Jel je neko probao sa led radnim farovima kako svetle? Vidim ima ponuda za 15-20e po komadu.
27w-led-work-light-03-50.jpg

Imam ja ovakve, nisam ih jos montirao. Navodno 27W (oko 200W svetla), ali mislim da ne mogu da zamene halogenke. Iako sam uzeo "work light" snop bacanja svetla je suvise uzan. Meli licno smeta boja svetla (neka metalno plavicasta) i sto ne mozes pogledati prema LED koliko bode oci.
 
Poslednja izmena:
Danas sam kupio ovakve farove,made in India verovatno je i kvalitet 0,ali mi puno da dam za jedan far 2000 din,sad moram se namuciti da ih namontiram jer se nikako ne uklapaju na kabini c360,al nabudzicu nesto,I da,cena je 640 din komad,
EDIT:ne mogu link od slike da postavim


 
Javi utiske ako pre namontiras,zanimaju me kako ti pravougaoni rade,posto sam i ja te uzeo.
 
Javi utiske ako pre namontiras,zanimaju me kako ti pravougaoni rade,posto sam i ja te uzeo.

Solidno rade. E sad, verovatno ce onaj reflektujuci deo u njima brzo da uhvati koroziju, posto se radi o jeftinim farovima. Ako izdrze 3-4 godine, meni je dovoljno. A sto se tice pravougaonih ja sam se prijatno iznenadio, mogu samo da zamislim kako sijaju orginalni Hella farovi (posto neko rece da je ovo kopija Helinih).
 
Imam ja pravougaone i heline i turske.Helini su puno bolji,imaju lepo usmeren svetlosni snop dok se kod turskih svetlost rasipa

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh