Farovi i svetlece lampe

O tome i pisem,poenta je da nikad ne odrade nesto do kraja...539 rade 40 godina,a i dalje ima ono parce cerade iza sedista...
 
Meni na Saturnusovim losa sociva. Ne znam da li je izvodljivo skinuti staklo,ocistiti socivo i ofarbati hrom sprejom?
Takodje sam umesto okruglih stavio H4 sijalice i osetno jace sijaju farovi. Jos kad bi sociva valjala...
 
Bio na otpadu ima vecih farova od fice, turbozete itd... ako montoya i dalje ima viska farova mogao bi jedan da preuzmem.
 
Da li neko zna broj onih ljudi (muž i žena) iz Pazove što prodaju helin program na najlonu? Može i na PP.
 
U Novom Sad u Temerinskoj ulici,ako znas gde je rasrsnica to jest ulica Jovana Cvijica sa leve strane....preko puta na desnoj strani sam ugao ima prodavnica tih stvari,sve zivo od signalizacije za poljo masine kamione itd ja sam bio pre neki dan uzimao neke lampe,nisu skupi a imaji od skarta do vrhunskog kvaliteta.
 
Da li je neko od forumasa kupovao nove hella nasadne farove za 539? Razmisljam da ih kupim, a takodje razmisljam i od farovima 21. Oktobar. Ove druge znam gde da kupim ali ne znam gde da trazim hella u farove?Ukoliko neko ima i jedne i druge molim za misljenje.
 
Nazad
Vrh