Farovi i svetlece lampe

kod mene u trgovini je to cca 11 € (ali sa sijalicom H3) dok je helina zapravo i više nego tri puta skuplja jer je cijena 300 kn (~40 eura)

evo što sve dobiješ u kompletu



6171f070.jpg


samo ti za džek (konektor) trebaju stopice koje imaju onaj mali pipak (zakačku)

mbranko, gdje si to uzimao za te novce? može link ili nekakav kontakt?
 
Da U Juselu ima indijska kopija hela farova i takav kao što traži cveja koštao je ispod 500 din,ili u rumi na vašaru imaju takvi wesem cena je 1000din
posle bezuspešne potražnje wesema ja sam kupio 4 fara "daljinca" po 380 din i fantastično sijaju
 
Ti će sijati par noći i onda će se istopiti ali ostaće daljinski koji se može iskoristiti za TV. :haha: Dva u jednom.
 
Sta su ti farovi daljinci?

Kako su se pokazali ti cetvrtasti iz Jusela?
to znači da nisu radni farovi koji osvetljavaju radni prostor već osvetljava u daljinu(dugo svetlo) a imaju kućište kao radni far....
što se tiče kvaliteta,zasad nemam zamerki radili su par noći i nisu se istopili :cool:
ne znam koliko se sa slike može videti...na krovu kabine spoljni farovi su radni wesem a unutršnji se indijski "daljinci"
5d0b0f210614291.jpg
[/URL] [/IMG]
 
ja sam uzeo takve iste u goloboku, sijaju extra, bas sam zadovoljan, nisam ih ja ugradjivao nego elektricar i stavljao je releje
 
2x55w hmmm.....Zavisi koji prekidač će ih paliti. Ako ćeš ih nakačiti na onaj klik-klak ili na potezni prekidač vrlo verovatno da će se istopiti. Najbolje ti je da ugradiš relej i onda možeš da ih nakačiš na bilo koji prekidač..... Jel ti to za auto?
 
Vlada B.B koja je cena tog fara, jel imas broj tog lika sto je prodavao, neku vizitku... Mozda bi narucio! Hvala!
 
Bio sam sumnjičav da neće možda svetliti u liniju a ne kao radno svetlo. Halogen me asocira na svetla za maglu pa sam zato pomislio da je možda za auto.... Ali vidim da je čika jova napisao da sijaju extra,pa onda nema razloga da sumnjam. Kupi prekidač od stojadina za grejač zadnjeg stakla ili za sva 4 žmigavca jer ti on štima u tablu od ruje. U tim prekidačima imaš malu sijalicu koja će ti svetliti kada upališ radna svetla. Naravno ako tako povežeš malu sijalicu.... Javi nam Vlado kako sijaju! 1150 bez sijalice? Pa bolje onda u juselu uzeti hellina radna svetla za otprilike te pare +pdv ali sa sijalicom.
 
Poslednja izmena:
Vazi kupicu taj.Ja sam njih vec povezao samo za probu:ideja: i sijaju extra,cini mi se da dosta jace sijaju nego oni na kabini .Aj slikacu sutra da vidite gde sam ih stavio i kako rade
Daleko mi je bio Sabac posto sam video na sajtu da je prodavnica tamo. Inace dve H3 sijalice sam platio 350 din
 
Nazad
Vrh