Elektronska kontrola setve

Iskustva nemam, ali sam postao vlasnik H&L, pre nedelju dana bio mi covek i ugradio. 380€ bila ova detaljna, za 6 redi Irtem sejalicu. A S&L sam kontaktirao proletos cini mi se, i od turskih jedino za Irtem nemaju ponudu jer ide drugaciji oblik senzora, fotocelija sta god, pa nije ni rekao cenu covek.


Sent from my M2101K9G using Tapatalk
 
Ja sam vidio da neki spominju za tu kontrolu u fulu 450 eura cenu ,jel imas neki kontakt telefon mozda ?,to iz Padine ili ?.
 
Ja sam uzeo prošle godine Agroelektroniku za 6 redi,mislim da je bila 180 ili 190 evra.Možete se pogađati a naročito ako uzimate par komada.
 
@Arkadije Uzeo sam pre 2 nedelje kontrolu setve Agroelektronika.
Za 4 reda je 170 € a za 6 redova je 190€.
E sad ta što ti hoćeš,mislim da je skuplja za 80 €.
Nemoj me držati za reč,najbolje da ih pozoveš.
 
XD,pa sta ja znam probao je covek dok sam bio kod njega ,pokazao kako se podesava ovo ono,meni nije nesto jako pistila,mozda su sad neke tise ili sam ja malo gluv :p.20 sekundi je taj kao delay kad se podigne sejalica na kraj njive dok ponovo ne zapisti,taman da se okrenes na kraj njive,otprilike.
 
U tih 20-30 se uklapam bez problema, ali kad stanem dal imao problem ili ne uglavno pre nego izadjem iz kabine moram stisnuti mute inace ubi me nacisto kako pisti, pogotovo kad se vratim unutra pa dok ne krenem!
 
H&L je za mene losa kontrola ili je to kod mene samo slucaj. Samo pisti bez razlogla, nisam imao toliko vremena u setvi da stavim neke sundjere i da lepo zadihtujem vec sam samo selotejp stavio i nije bas bilo puno bolje, cini mi se da joj i prasina smeta, a prasine mora biti.
 
Nazad
Vrh