Elektronska kontrola setve

Slaviša napravili ste dobar potez videćete koliko će vam to olakšati setvu.
 
nadam se,kupio sam sa brojacem hektara,samo sam prepravio nosace senzora nisu mi odgovarali za gaspardo,ako danas sve sklopim mozda i isprobam,da pohvalim dragana iz agroelektronike,bio sam kod njega kuci,popio kavu,dobar cojek i da se zahvalim svima sa foruma,bez vas nista
 
Pre šest godina nisam imao neki izbor sem ovih iz Zrenjanina, kada dođe druga sejalica i moj izbor će biti ova od mojih sremaca.
 
Jer ima kontrola setve za 4-nu IMT sejalicu koja nije pneumatska vec mehanicka sa onim plasticnim izbijacima.Unapred hvala na pomoci
 
Jel ima neko ovakvu kontrolu setve? čini mi se da je malo bolja od agroelektronike.
proizvodi
rkb6.jpg
Koja tacno,ja slike ne vidim.
 
250e je kontrola, 110e je brojač zrna,160e je brojač zrna sa kontrolom razmaka i brzinom setve .To je za šestorednu.Jedino nema brojač hektera.
 
Jel ima neko ovakvu kontrolu setve? čini mi se da je malo bolja od agroelektronike.https://sites.google.com/site/hnlelectronic/proizvodi
Ako procitas temu od pocetka (a nema mnogo strana) videces da je ima par njih, to je EKS iz Kovacice.
Koliko vidim prednost nad ovom koju vecina ima sto moze da se iskljuci svaka baterija zasebno, pa kad se iseva nece zvucno ometati traktoristu, a i skuplja je 50e, jos kad bi se javili korisnici pa da prenesu iskustva...valjda ima malo bolje ugradjene materijale od Agroelektronike koja zna po malo da zeza!
 
zavrsena montaza,jos samo tacan obim gume,kad dignem sijacicu obim gume je 205cm,a na betonu je 195cm sad koji da upisem,gume su 5.00-15 pa ako neko vec ima tacne parametre neka napise!!
 
Nazad
Vrh