Elektronska kontrola setve

Dali moze neko da mi kaze gdje se moze nabavit kontrola sijetve za Beker sijacicu?
 
Majevica ima obicnu kontrolu,kao sto ugradjuje ``plamet `` Zrenjanin, a takvu sam ja stavio na nodetku i nije losa stvar, zavisi koliko opcija hoces.Na primer lane sam kupio novu gaspardo i dobio full kontrolu setve ( razmak izmedju biljaka, broj biljaka po ha, broj ha,brzina traktora, i svaka baterija da li seje posebno), za mene to je prava kontrola,mada i ove prostije dosta znace.
 
Majevica ima obicnu kontrolu,kao sto ugradjuje ``plamet `` Zrenjanin, a takvu sam ja stavio na nodetku i nije losa stvar, zavisi koliko opcija hoces.Na primer lane sam kupio novu gaspardo i dobio full kontrolu setve ( razmak izmedju biljaka, broj biljaka po ha, broj ha,brzina traktora, i svaka baterija da li seje posebno), za mene to je prava kontrola,mada i ove prostije dosta znace.
Porediti citavi kompjuter u vrednosti od oko 1200e sa mogucom EKS od 170e nije na mesto.
Mada koliko sam iscitao ovu temu,ljudi su prezadovoljni sa agroelektronikom.
Tako da,mi sa jeftinijim sejalicama,nemamo potrebe za skupljom,radi ona nama odlicno.
 
Pa nisam ih bas tako poredio,kazem da je i ta dobra i zadovoljava pogotovo kod starih sejalica,ali sam eto hteo da kazem i kakvu ima gaspardo,tj kompjuter kako si rekao i da nabrojim sta sve ima.
 
Znaci ako ona detektuje prolazak semena kroz crevo onda se moze montirati i na mehanicke sejalice za kukuruz tipa OLT.Kupis one prepravljene izbacivace i elektroniku i eto kulturna sejalica
 
Ovih dana stiglo dva pakovnja agroelektronika

dscn0937.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh